2733
2734
عنوان

کسی با فولی ۱۸ مامان شده؟

526 بازدید | 48 پست

میشه آزاد نشه؟

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خواهر من با فولی ۹ باردار شده

من فولیکولم با دارو تا ۲۴ رفت و آی یو آی هم کردم باردار نشدم

بااااااید خدا بخواد

انشالله برای هممون به زودی بخواد و بچه های سالم و صالح بهمون بده

😔میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم😔
2728
معمولا بیشتر از ۱۸ ازاد میشه

من روز ۱۳ سیکلم ۱۸ بود روز ۱۴سیکلم درد شدیدی داشتم ...اگ فرض کنم یک روز بعد سنو آزاد شده اندازش بیشتر شده؟طی یک روز

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم
عزیزم خواهر من با فولی ۹ باردار شده من فولیکولم با دارو تا ۲۴ رفت و آی یو آی هم کردم باردار نشدم ب ...

انشاله بحق علی اصغر امام حسین این ماه باردار بشی

نه فولی،۱۸ خوبه ... چرا آزاد نشه میشه...مطمین باش

ممنونم عزیزم بابت دلگرمیت

من روز ۱۳ سیکلم ۱۸ بود روز ۱۴سیکلم درد شدیدی داشتم ...اگ فرض کنم یک روز بعد سنو آزاد شده اندازش بیشت ...

امکانش هست ببین همه چیز امکانش هست من خودم وقتی باردار بودم دوباره تخمک ازاد کردم و دوباره باردار شدم ،،بعد اون فهمیدم همه چی امکانش هست

2738
امکانش هست ببین همه چیز امکانش هست من خودم وقتی باردار بودم دوباره تخمک ازاد کردم و دوباره باردار شد ...

عزیزم بعد چکارکردی

امکانش هست ببین همه چیز امکانش هست من خودم وقتی باردار بودم دوباره تخمک ازاد کردم و دوباره باردار شد ...

یعنی چی یعنی دوقلوشدن که دوبارتخمک آزادشد؟ پس چرامیگن بعدازبارداری دهانه رحم بسته میشه🤔🤔🤔

یعنی چی یعنی دوقلوشدن که دوبارتخمک آزادشد؟ پس چرامیگن بعدازبارداری دهانه رحم بسته میشه🤔🤔🤔

بله میگن ولی شده بود دیگه اره دو قلو میشن دیگه البته معمولا دومی نمیمونه

2706