2737
2734

و نیم هزینه دکلرمه پولم داره به خودش کلی خرج میکنه یه سال کفش ندارم هی میخواد بخره ها امروز فردا کفش خواهرم گرفتم رفتم بیرون اونروز ،دکلره انتظار مو بلوند روشن داره ولی میگه ارزون تر کن میگم ارزون تر ندیدی موها از زیر باس نم سوخت پایه روشن وقتی دوس داری باید اولاپلکس بریزن تو مواد دکلرم تا موهام نسوزه ولی فقط کمپوت توقع من باشگاه میرفتم گوشه کفشم سوراخ بود همش استرس داشتم پاره نشه اما خودش باشگاه رفت هر ماه هفصد تومن فقط میداد به لباس باشکاه هر ماه ها حتی یه بطری اب نداشتم  میگفت دستمون خالی پنجاه تومن بدم بطری بطری اب معدنی ببر اما برا صخودش سه تا بطری اب خرید خودش انتظار داره پلنگ باشم اما به زور خرج میکنه شب عید به پدر مادرش دو نیم عیدی داد اما برا من ی لباسم نخرید 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزور بگیر

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2738

هر ماه بهم هیچی خرجی نمیده هیچی حتی بیرون میرم پول گرایه ماشینمو ندارم بعد پولم داره ها هر از گاهی خرج میکنه برام ولی کم به زور در میاد بیرون خودم بیرون نمیرم نمیذاره برم انتظار داره پلنگ باشم 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

خب خودت برو کار کن منت اونم نکش

فقط نگو نمیذاره کار کنی ک از این حجم بی اختیاری حالم بد میشه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706