2737
2734
فقط زمانی به تعویق میوفته که حداقل دوهفته قبل کنکور آمار فوتی ها از الان هم بیشتر باشه..!اینو یه شخص ...

اینا اخبار کذبه تا حالا نشنیدم چیزی بگن در موردش تا سایتای خبری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا مایه ی تاسف هست نسل جدید انقدر نادان و بی ملاحظه انگار الان اگر یک ماه اینور اونور کنکور بدن چی میشه حالا بقیه که سر وقت کنکور دادن چی شدن که شماها توی این وضعیت میخواید بشید

شما بخون کرونا هیچیش معلوم نیس شاید اوضاع بهتر شد گرفتن

آره بایدبخونم  من خیلی دلم میخواد قبولبشم شوهرم کارگره و لیسانس داره اون ناامید شدهو میگه یه عمر باید کارگری کنم میگه از اولم نبایددرس میخوندم    اما من لیسانس دارم ۲۷ سالمه دلم میخوادتمام  تلاشمو بکنم بقیش توکلبر خدا 

2728
کاش بیفته من خوندم این 40 روزم بچسبم میارم چیزی که میخوام ولی شدیدا استرس کرونا دارم

همون استرس گند میزنه به رتبمون 

من خیلی میترسم مخصوصا از وقتیکه گفتن سیستم تهویه هوا خطرناکه ویروس رو پخش میکنه 

ینی منم مافیام 😎

😂😂نه قربونت برم. 

میگم یعنی وزیر بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا نمیخوان برگذار بشه این وسط وزیر علوم و مافیا یعنی همون صاحبای دانشگاه آزاد و... واونایی که از کنکور دادن پول به جیب میزنن مخالف هستن

2738
امروز سنجش توی سایتش تمهیدات بهداشتی رو توضیح داد یعنی غیر مستقیم میگه که خبری از تعویق نیست

سازمان سنجش میخاد کشتار جمعی راه بندازه فکر جیب خودشه 

وزیر بهداشت تصمیم گیرندس 1 میلیون داوطلب کم نیست

نه خیرم بچه تنبلا درس نخون ها می ن عقب بیوفته درحالی که کسی مطمین باشه رتبه برتره راضی نمی شه یک سال ...

شما دلت میخاد رتبه 1 بشی و دور از جونت مرحومه بشی😐 یا خونوادتو مبتلا کنی بخاطر خودخواهیت ؟!

کی من همچین حرفی زدم؟

معنی حرف شما چیه پس نسل جدید فلانن ی ماه کنکور این ور اون ور شه واقعا هرچی از نسل های قبل میبینیم اینه ک اصلا نمیتونن درک کنن چون از نظرشون کلا نسل بعد مشکل دارن

سازمان سنجش میخاد کشتار جمعی راه بندازه فکر جیب خودشه  وزیر بهداشت تصمیم گیرندس 1 میلیون داوطل ...

روحانی گفته وزیر بهداشت باید تصمیم بگیره. 

امشب هم در حضور وزیر از دانش آموزا گزارش میگیرن. 

یه پیجی بودم اونجا گفتن هر کی تهرانه بیاد برای گزارش و هرکی شهرستان هس ویدئو بفرسته از خودش 

معنی حرف شما چیه پس نسل جدید فلانن ی ماه کنکور این ور اون ور شه واقعا هرچی از نسل های قبل میبینیم ای ...

عزیزدلم قشنگ بخون ؛ دختر خوب منظور حرف من اینکه سلامتی مهم‌تر  از کنکوره ☺️😉

2706