2726
عنوان

اینایی که کارگر میارین خونتون برای نظافت

| مشاهده متن کامل بحث + 1861 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید هزینش چقدر میشه واستون

ماهانه ٤٠٠ ميشه

هر باري كه مياد ٢٠٠ ميگيره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4678641/غذا-بلد-نیستم-درست-کنم-و-همیشه-راضیه-غذا-برامون-می ...

یاد اون تاپیکه افتادم ک میکفت منو اکبر با هم بودیم اکبر ولم نمیکنه اکبرم کامنت گذاشته بود😂

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)

۱۶۰ متره. هر هفته یکی میاد کارهای جارو، تمیز کردن کابینت و راه پله ... انجام میده.

گاهی که مهمون داشته باشم یه روز بیشتر میاد. 

شاغل نیستم. اما واقعا دوست ندارم خیلی به خودم فشار بیارم برای کار خونه

ترجیح میدم کسی در کارهای خونه کمکم کنه خودم مطالعه کنم بگردم 

البته برخی غذاهای فریزی و خرد کردنی هارو هم از یه خانم میگیرم.

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان

هفته‌ای ۳ روز

یه نظافت کلی و آشپزی

البته قبل از اینکه هانا خانم راه بیوفته هفته‌ای یک‌بار میومد

برای مادرم هم هفته‌ای ۳ روز میره

ولی مامانینا کارهاشون خیلی بیشتر از منه

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
خانما اطلاع دارین کسی که بیاد از صبح تا ظهر تمیزکنه ناهار بپزه چقدر میگیره  بنظرتون ب صرقه تره ...

تقریبا ۲۰۰. البته تهران شاید بیشتر باشه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
خانما اطلاع دارین کسی که بیاد از صبح تا ظهر تمیزکنه ناهار بپزه چقدر میگیره  بنظرتون ب صرقه تره ...

باز کارگر بهتره میبینی چی میپزه رستوران خوب نیس

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2706