2726
عنوان

شوخی من و ناراحتی دختر خواهرشوهر😒

| مشاهده متن کامل بحث + 3271 بازدید | 186 پست

خب گفت که گفت

چرا انقد سخت می‌گیری هی جلوی پدرش خجالت می‌کشم و فلان، به جهنم که باباش فهمید

اگه واقعن باهاش صمیمی هستی و صمیمیت ظاهری نیست باهاش صحبت کن بگو چرا ناراحت شدی، قبلن این جوری نبودی، شاید مشکلی داره

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بش پیام بده عزیزم همیشه باهم شوخی میکردیمو فک میکردم بینمون این حرفا نیس ک رفتی گذاشتی کف دست بابات. ...

اتفاقا گفتم باش اسکرین بدم بخدا خودش هرچی،از دهنش میاد ب مامانش میگه ب داداش یاد داده بود بگه کونی حالا من شدم ادم بده

آرزومیکنم زیرتموم کارنامه های زندگی امضای خداباشه  
اس،دادم الان اسکرین میدم

اسکرین بده

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
2728

با چند سال پیش مقایسه نکن ، الان تو سن حساسیه ، خودمونم این سن رو گذروندیم ، سن گذر و تغییر و توجه طلبی و تغییرات هورمونی هستش ، تو این سنها خیلی چیزا میتونه باعث گریه بشه که به نظر بقیه خنده دار یا بی اهمیته یا خیلی رفتارهای دیگه 

دلش رو به دست بیار ، چیزی نیست فراموش میکنه ، باباش هم مهم نیست 

اتفاقا گفتم باش اسکرین بدم بخدا خودش هرچی،از دهنش میاد ب مامانش میگه ب داداش یاد داده بود بگه کونی ح ...

اسی دیگه احمقی اگه دوباره باهاشون شوخی کنی وروبدی و از این به بعدسروسنگین باش لطفا باهاشون فهمیدی یابگم بازم🤪🤪

زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔😔افسوس.... ☹️☹️
اتفاقا گفتم باش اسکرین بدم بخدا خودش هرچی،از دهنش میاد ب مامانش میگه ب داداش یاد داده بود بگه کونی ح ...

بابا اون الان داره جلو باباش خود داری میکنه که بگه اره من با ادبم زندایی بمن بی حرمتی کرد

ی پیام بده بهش و بهش گوشزد کن ک شوخی کردی و ی نقشه جورکنه بره ب جهنم

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

وا😐

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین

اسی شوهرت چی گف بهت

زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔😔افسوس.... ☹️☹️

یه سری اومدن میگن وای شما که ایراد میگیرید حالا خودتون خیلی با ادبید 

عزیزم اینجا کسی ادعای ادب نمیکنه مشکل اینه استارتر رفته با یه بچه اینطوری حرف زده بله ماهم شاید با دوست صمیمیون اینطوری حرف بزنیم ولی با دختر خواهرشوهر نه هرچقدرم که صمیمی باشیم

2706