2733
2739
عنوان

بچه ها کی ب دعا و جادو اعتقاد داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما شیراز 

دوریم متاسفانه.من هیچوقت دنبال این چیزا نرفتم تو زندگیم اولین بار بود ک سرکتاب باز کردم چون واقعا یجور انگار زمین و زمان بر علیه زندگی و کار شوهرم شده بود مجبور ب اینکار شدم ک فهمیدم بله یکی ی زهری ریخته ک خدا از رو زمین برش داره

ومن درمیان تمام نداشته هایم خدا❤رادارم🌻
2738
شما کجایی عزیز

استان فارس، ولی اون بنده خدایی که شمارشو دادن نجاتم داد توی واتساپ انجام میده کلاهبردار نیست پول کلان بگیره با هزینه کم کارش خیلی دقیقه، واقعا اونایی که پول زیاد میگیرن دروغه کارشون 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
استان فارس، ولی اون بنده خدایی که شمارشو دادن نجاتم داد توی واتساپ انجام میده کلاهبردار نیست پول کلا ...

مگه میشه تو واتساپ

دوریم متاسفانه.من هیچوقت دنبال این چیزا نرفتم تو زندگیم اولین بار بود ک سرکتاب باز کردم چون واقعا یج ...

من یبار تلفنی زنگ زدم یه زن ،متلا میگفت فلانی کیه حرفاتو بهش نزن حسودته،خودش متوجه شد که تو زندگیم جدایی و..بوده میگفت برام بختم بستن بعد میگفت خودش میتونه برتم دعا بنویسه باز کنه ،اگه خواستی شماره اونو بت میدم ولی۳۵میگیره و یه سری چیزارو بت میگه

من یبار تلفنی زنگ زدم یه زن ،متلا میگفت فلانی کیه حرفاتو بهش نزن حسودته،خودش متوجه شد که تو زندگیم ج ...

اره شمارشو بفرست برام ممنون

2706