2733
2734
عنوان

ورزش در خانه و لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 10091 بازدید | 51 پست
بیشتر پهلو،شکم تاثیرش کمتره

عزیزم ی ساعت واسه کمرت ضرر نداره؟بعدا به مشکل نمیخوری؟

چندوقته میزنی؟

من دوسال زدم ولی روزی نیم ساعت الان خیلی وقته ول کردم

اسی پایه حلقه و دراز نشست و رقص و اپلیکیشن ورزش هستم

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها به آپ چالش لاغری در سی روز هست تو بازاردانلود کنید حرکات قدرتی و آسون داره خیلی عالین تو تاپیک بامداد خمار معرفی کردن فوق العاده است 

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
2738
عزیزم ی ساعت واسه کمرت ضرر نداره؟بعدا به مشکل نمیخوری؟ چندوقته میزنی؟ من دوسال زدم ولی روزی نیم سا ...

من نزدیک سه ساله میزنم،نه هیچ احساس نمیکنم تاثیر رو کمردرد یا جای دیگه داشته

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...

منم میخام خاهشا راه موثر شو بگید کدوم برنامه رو نصب کنم ک عالی باشه یا چ برنامه ای شما برای لاغری بازو از چی استفاده کردید تورو خدا بگین

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜
حلقه خوبه من تاحالانزدم بنظرت میتونم؟؟

آره خیلی خوبه من قبلا کم میزدم نهایتش نیم ساعت تا چهل دقیقه،الان حداقل یک ساعت میزنم،پهلوم داره صاف میشه

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
بچه ها به آپ چالش لاغری در سی روز هست تو بازاردانلود کنید حرکات قدرتی و آسون داره خیلی عالین تو تاپی ...

میشه عکسشو بزاری

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
من روزی یکساعت حداقل حلقه میزنم،قبلا هم زیاد ورزش میکردم ولی فکر کنم این موثرتر بوده برام

منم میخوام از فردا با حلقه شروع کنم شنییدم خیلی خوبه اما بلد نیستم  

2706