2726
عنوان

سونو ۴ هفتگی

503 بازدید | 30 پست

بچه ها دیروز بی بی مثبت شد دیگه از خون ندادم بجاش رفتم سونو گفت ۴هفته و۵ روز است فقط ساک و دید گفت طبیعیه زود اومدی ۲ هفته دیگه تکرار کن و استراحت کن سمت راستم هست کیا مثل من بودن

💕🧿منم مامان شدم خدا جونم مرسی بیاد همه منتظرا هستم 🧿💕

میرفتی ازمایش ک بهتر بود

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا تکرار نکن تا دکتر برات بنویسه برای تشکیل قلبش برو

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728
مبارکه آزمایش ندادی؟

نه ندادم اخه من خیلی یهویی باردار شدم توقع نداشتم دیدم بی بی همون موقع تست دوخط شد فهمیدم بتا باللسچون دیرم بی بی زدم گفتم همون هزینه از بدم برم سونو یهو

💕🧿منم مامان شدم خدا جونم مرسی بیاد همه منتظرا هستم 🧿💕
2706