2733
2734
عنوان

حرف و حدیث های خاندان شوهر

162 بازدید | 5 پست

انقدر فامیل شوهر من خاله زنک هستن مدام در حال دخالت و کله پاچه اینو اون و بار گذاشتن هستن. از طرفی خسته شدم از طرفی هم از بس بدی دیدم بدم نمیاد از بدجنسیهایی ک اینا بهم دیگه میکنن. هرازگاهی منم یه حرفی میزنم ولی داره کم کم از خودم بدم میاد. واقعا این تو تربیت من نیست. شما جای من بودید چیکار میکردید واقعا؟

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

شما سعی کن خودت باشی. نباید بزاری تحت تاثیر بقیه شخصیتت شکل بگیره. زیاد به کارای خاله زنکی اونا دقت نکن و تا جایی که میتونی دوری و دوستی داشته باش. شما همیشه خوب باش. اما تا جایی خوبی کن که طرفت لیاقت داره‌.

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جات بودم با یکیشونم هم کلام نمی‌شدم، وسلام، گوشه خودم زندگی میکردم مودبانه و در شان خودم خیلی رسمی باهاشون برخورد میکردم. 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
2731
بهترین جواب افرین

ممنون عزیزم. بعد از کلی تجربه به این رسیدم که سعی کنم خوب و مهربون باشم و بقیه رو به مهربونی تشویق کنم. اینجوریه که میشه تو آرامش زندگی کرد

یه صلوات برای سلامتی همه‌ی مامانا و باباها
ممنون عزیزم. بعد از کلی تجربه به این رسیدم که سعی کنم خوب و مهربون باشم و بقیه رو به مهربونی تشویق ک ...

دقیقا همینطوره ما ادم مهربونا همیشه باید خودمون باشیم از ما بدی به کسی نمیرسه هرچقدرم بهمون بد کنن بزاریم هرکی مثل خودش باشه