2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره شدنش می شه دوستای من خیلیا رفتن تو بورس عرضه اولیه خریدن با ٥٠٠ تومن ب مرور زیاد کردن پر خاله ام ...

وای انگار رویاست ....تلاشمو میکنم ولی این نیش شوهرم منو میکشه هی میگع اخه تو وبورس

2731
وای خوشبحالت من دنبال کتابای هری ام ولی خیلی گرونن😢 مامانم قول دادع واسم بخره

بیخیال پی دی افشو بخون دختر

حتمن نباید بخری ک 😊

تک فرزندی ک دوست نداره از تک فرزندی در بیاد😁😌  فرفری مامان بابامم 💕
با پنج تومن میشه بنظرت

عزیزم میشه  ، ولی انتظار سود میلیونی تو کوتاه مدت نداسته باشین ، خیلی باید صبور باشین

حتی واسه یادگرفتن ممکنه ضررم بدین ، نباید هیجانات بازارو جدی بگیری

در کل بعد وارد شدن ، یک ماه باید بدون خرید و فروش فقط سهم ها رو بررسی کنی ببینی روندشون چطوره ، چطور مثبت میشن ،بعد یهو تو یه روز منفی ، و همه چیز تاثیر داره رو بورس ، قیمتدلار ، طلا ، مذاکرات ، همه چی

عضو کانالای سیگنال دهی تو تلگرام شو ، فقط سیگنالایی که میدنو یه مدت بررسی کن ، بعد که یکم دستت اومد همون سبگنالارو بخر

بهترین جای ممکن ایستادم...در بهترین زمان....  
بیخیال پی دی افشو بخون دختر حتمن نباید بخری ک 😊

کور میشم که😢😢😢

کتاب مجازی دوس ندارم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738
وای انگار رویاست ....تلاشمو میکنم ولی این نیش شوهرم منو میکشه هی میگع اخه تو وبورس

تو که داری برو تو دلش ببین من از بورس ی چی بلدم عرضه اولیه سود خاله اصلا ضرر نم ده فقط عرضه اولیه بخر بذار بمونهتا سودش

تو نوجوانی خوندم 

خب پس یه سری عناوین دیگه معرفی می کنم

در جست و جوی حسن نوشته ترنس وارد

بر جاده های آبی سرخ نوشته نادر ابراهیمی

زندگی پی نوشته یان مارتل

دوست باهوش من نوشته النا فرانته

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
کور میشم که😢😢😢 کتاب مجازی دوس ندارم

اها ن من میخونم😊

اگ گرفتی خوندی وقتی ب سیریوس بلک رسیدی یاد من بیفت😄😄😄😄

تک فرزندی ک دوست نداره از تک فرزندی در بیاد😁😌  فرفری مامان بابامم 💕
پس کتابخون حرفه ای هستی

خدایی اره ولی رمان ایرانی اصلا نمیتونم بخونم از اینایی که روابط دختر و پسر و عاشقی مثل همخونه

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
سال های بلوا

من الان در حال خوندن این کتابم

قشنگه..

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.
اها ن من میخونم😊 اگ گرفتی خوندی وقتی ب سیریوس بلک رسیدی یاد من بیفت😄😄😄😄

اخی سیریوس بلک😢😢

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2706