2733
2734
عنوان

امروز میخوام برم دکتر تغذیه

226 بازدید | 12 پست

دو هفته پیش اولین جلسه بود رفتم

هر دو هفته یه رژیم میده

خیلی مرد متشخصیه

راستش روم نمیشه

اخه وزن کم نکردم تو این دو هفته فقط 1 کیلو کم کردم چون زیاد رعایت نکردم

حالا با چه رویی برم پیشش؟

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تهرانی؟ کدوم دکتر رفتی؟

نه ساری هستم

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان
عزیزم ویزیتش چقده؟

ساری هستم

35 تومن

2738

چرا رژیم دکتر کرمانی رو نمیگیری؟ من خودم الان توی ۵۰ و خورده ای روز ۷ کیلو و ۴۰۰ گرم کم کرد

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹
چرا رژیم دکتر کرمانی رو نمیگیری؟ من خودم الان توی ۵۰ و خورده ای روز ۷ کیلو و ۴۰۰ گرم کم کرد

شما به صورت مجازی این رژیم رو گرفتید 

یا حضوری ؟ 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
یک کیلو برای دوهفته بدم نیست زیاد  اونا عادت دارن عزیزم ولی سعی کن رژیم رو دقیق رعایت کنی تا ب ...

باشه مرسی

اتفاقا بچه ها تعریف کردن ازش من نشنیده بودم

ولی دیگه رفتم پیش این دیگه. اینم دکتر معروفیه تو شهرمون