2410
2553
عنوان

مامانا یه لحظه بیاین لطفا

79 بازدید | 10 پست

سلام دخترم ۲ سال و ۹ ماهشه غذای اصلی رو زیاد نمیخوره نگرانشم نکنه ویتامینای بدنش کم باشه. و اینکه همش توی خونه هستیم و نور خورشبد رو نمیبینه! میشه مولتی ویتامین یا مکمل خوب که ویتامین دی داشته باشه معرفی کنید براش بگیرم؟

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مولتي ويتامين سانستول خوبه اشتها رو هم زياد ميكنه .

شما امتحان کردین؟ مزه اش خوبه؟

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹
2714

سلام عزیزم من پیام شمارو دیدم در رابطه با خوردن عسل و سیاهدونه برای بارداری میشه بهم بگین دقیقا چجوری باید مصرفش کنم من ۶ماهه اقدامم ولی نتیجه نگرفتم . لطفا کمکم کنید همیشه دعاتون میکنم 

سلام عزیزم من پیام شمارو دیدم در رابطه با خوردن عسل و سیاهدونه برای بارداری میشه بهم بگین دقیقا چجور ...

سلام گلم من دوقاشق سیاهدونه اسیابشده با عسل قاطی کردم و هرشب یه قاشق ازش میخوردم اینکارو کنید انشالا که نتیجه میگیرین