2733
2734

خسته شدم کم اوردم ي مدت نميکشيد الان باز شروع کرده خسته شدم

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه اول زندگیته جدی برخورد کن چون بعدن دیگه گوش نمیده

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
2738
بگو خونه نکشه. 

بوي دهنش ديونم کرده از رابطه باهاش متتنفرم ولي مظلوم ميکنه خودشو دلم براش ميسوزه .زود گول ميخورم

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

عزیزم مال منم سیگار میکشه از چیش بیشتر ناراحت میشی؟؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
بگو حیف تو نیست که سیگار میکشی. 

انقد ميگم بهش هيچي گوش نميده

بوي دهنش ديونم کرده از رابطه باهاش متتنفرم ولي مظلوم ميکنه خودشو دلم براش ميسوزه .زود گول ميخورم

هنوز بوی سیگار توی رابطه بهتر از بوی سیر و پیازه. 

ولی قبلش یه اسپری خوش بو کننده دهن بزنه

هرکسی یه ایرادی داره وشما نمیتونی کسی عوض کنی فقط خودت وخسته وایشون وازخودتون زده میکنید بخوادخودش ت ...

خوب من از بوي دهنش متنفرم ازش حالم بهم ميخوره از چشم افتاده

هنوز بوی سیگار توی رابطه بهتر از بوی سیر و پیازه.  ولی قبلش یه اسپری خوش بو کننده دهن بزنه

وا؟ مگه کسيم هست ک با بوي سير پياز بره رابطه برقرار کنه

2706