1803
1810

من خودم ۲۳ سالمه ولی چون مجردم ؛ غذا های خودم پز ندارم. اینم دلمه مامان پز من 😊😂💙

گل سرخم چرا افسرده♡حالی بیا قسمت کنیم دردی که داری♡بیا قسمت کنیم بیشش بده من♡که تو نازک دلی طاقت نداری

بابا پز 😂👌

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1805
1771
1794

به به😋😋عاقا من قاچاقی اومدم تو تاپیک

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدایــــــا شکرت منم بعد از یک سال مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخمل خوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘

خودم پز😋

آی اَم بَبَعی🐏آهای خانوم خوشگلی که داری امضامو میخونی یه صلوات واسه اینکه به حاجتم برسم  بفرست😘اگه فرستادی لایکم کن خیییییلی خوشحال میشم😊منم اگه ببینم کسی توامضاش گفته برام صلوات بفرستید، میفرستم ولایکش میکنم😍انقدبدم میاداز اینایی که توامضاشون مینویسن کاربرقدیمی ام😕کاربریم مال۸۰۰سال قبله😒 خوحالا به ماچه؟ چه فرقی بحال مامیکنه ک توامروز عضو شدی یا۸۰۰سال قبل😣ازاین استارترایی هم ک میگن یه کم کوکو کنیدتاعکسو بذارم خییییلی بدم میادیه موقع دیدی براشون گزارشم زدم😜ازاینایی هم که تاپیک میزنن ومیگن عکس بذااااااااارم؟؟؟بعدمنتظرن۸۰۰نفربگن بذااااار، بدم میاد گزارش میزنم😡میدونم که وقتی توتاپیکای مختلف پست میذارم که برام صلوات بفرستیدخییییلی رو مختونم اما من باوردارم که صلواتای شماواقعااثرداره پس ازم دریغشون نکنید مهربونا💕خب دیگه از اتاق فرمان اشاره میکنن که خیییلی حرف زدی بسه😯گودبای✋
1774