2737
2739
عنوان

حس میکنم عقده ای شدم

912 بازدید | 19 پست

از همون بچگی خانوادم اصلا بهم محبت کلامی نداشتن

مدام جلویربقیه ازم بد میگفتن 

ی بارنشد تعریفمو بکنن

باز بابام بهتره 

مامانم ک هیچی 

ی جان بهم نگفته 

خیلی دوسم دارن و واسم ازنطر مالی کم نمیزارن 

اما من به محبت کلامی احتیاج داشتم 

الان ی ادم افسرده  با اعتماد به نفس کم هستم 

انقدر مامانم جلو فامیل بدمو گفته ک هرکس اجازه میده بخودش بهم تیکه بندازه و منم نمیتونم جواب بدم 

من چشمام سبزه  خداییش هم همه غریبه ها میگن خوبی مخصوصا چشمات اما مامانم مدام بد رنگ چشممو گفته ک همه دخترای فامیل هی بهم تیکه میندازن بخاطر رنگ چشمم یا بخاطراینکه زیادخوب نمیرقصم 

هعی 

حتی شوهرمم کمبوداموجبران نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم چشم سبز ک قشنگه 

کاشچشمای من سبز بود 

مامان منم کلا ازم بد تعریف میکرد الانم شوهرم پیش مامانم ازم بد تعریف میکنه 

اما میگم بدرک 

خوبیهاتو بنویس  بعد اعتماد بنفست میره بالا 

یکیش چشای خوشرنگته

چقد احساس همدردی کردم باهات. منم پدر مادرم خیلی حمایتم کردن و دوسم داشتن ولی اصلا اهل محبت کلامی و حتی بغل کردن هم نیستن. همیشه هم ایرادامو تو جمع میگن که این اخلاقشون حتی باعث شده خانواده شوهرم سواستفاده کنن

2738
خوب چه اشکال داره عزیزم تو بهشون محبت کن تا محبت دریافت کنی من انقد پشت تلفن به مامانم عزیزم شب بخیر ...

وای تو خانوادمو نمیشناسی من ی بار به مامانم گفتم پشت تلفن عزیزم بعدباهام دعواکرد گف این لوس بازیا چیه 

شوهرم ک از همه بدتره

عزیزم چشم سبز ک قشنگه  کاشچشمای من سبز بود  مامان منم کلا ازم بد تعریف میکرد الانم شوهرم ...

خیلی بده 

با اینکه اصلا بد نبودم 

بخدا با اینکه ازدواج کردم هرجا میرم کلی خاستگارپیدامیشه 

۱۳سالم بود انقدر رفتارخوبی داشتم هیچکس سنموباورنمیکرد 

اما ی بار نشد کسی ازم تعریف کنه 

از کلاس چهارم اشپزی میکردم 

ی بار مامانم تعریفمو نکرد 

خیلی بده  با اینکه اصلا بد نبودم  بخدا با اینکه ازدواج کردم هرجا میرم کلی خاستگارپیدامیش ...

بعضی ها کلا بدگویی بلدن مهم نیست تو خودت خودتو باورکن ک خوبی به خودت القا کن ک همه چیزت خوبه بقیه هم باورت میکنن غصه هم نخور ذکر یاقوی را هم هرروز زیاد بگو شاد میشی

بعضی ها کلا بدگویی بلدن مهم نیست تو خودت خودتو باورکن ک خوبی به خودت القا کن ک همه چیزت خوبه بقیه هم ...

اخه اگه ادم بد گویی بود دردی نداشتم از بقیه خوب میگه از ی نفرایی خوب میگه ک باورم نمیشه کلا خانوادم غریبه پرستن 

2706