2703
2553
عنوان

خواهرشوهرا بیان فقط 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 134 پست
چرا خواهر دارم عزیزم .دوتا داداش دارم یه خواهر.چطور

اخه من به خاطراینکه خواهرام وسعشون نمیرسید خیلی کادوهای سنگین به زنداداشم ندادم دیگه کادوهای اونا کم دیده میشد 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من ازشون دورم 

اما بدون اطلاع نمیرم اگرم برم نهاروشام نمیمونم

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
اخه‌یه‌موقعایی‌کار‌داری‌ضروریه‌ اما‌دیگه‌بخوای‌دم‌به‌دقیقه‌اونجت‌باشی‌درست‌نیس

اره خب حریم خصوصیه دیگه باید رعایت کرد بعضی وقتا فندوقش رو میاره پایین میگه یه ساعت نگه دار من برم استراحت قیافم این میشه😕😄

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘
آژانس رو ساختن واسه این مواقع

داداشه بیکار باشه زنگ بزنم اژانس عمرا😝

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘
2706