2733
2734
عنوان

خواهرشوهرا بیان فقط 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 134 پست

من به عروس و خواهر شوهر و عمه و خاله و اینا کاری ندارم کلّی میگم 

لطفا حرمت خودتون رو نگهدارید و بدون اطلاع خونه کسی نرین خیلی زشته و عدم درک شما رو نشون میده

و خیلی بهتره که آدم کاری رو که میتونه خودش انجام بده از کسی نخواد که منو ببر فلان جا و فلان چیزو میخوام و .....

اگر خودمون رعایت کنیم حرف و حدیث و بی حرمتی هم‌پیش نمیاد

❤️🇮🇷❤️🇮🇷❤️🇮🇷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما اصلا نمیریم اونا میان یکمم آخه یجوریه زن داداشم هر چه دورتر بهتر البته از برادرمم متنفرم کلا ازدواج کنم قطع رابطه میکنم

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
2731

هيچوقت بي اطلاع نمي رم خونشون ،اگه جايي هم كار داشته باشم خودم انجام ميدم نميگم منو جايي ببر يا كاري برام انجام بدن ، مگه اينكه فرضا اونا بخوان برن بازار منم خريد داشته باشم باهاشون ميرم وگرنه خودم بگم جايي ببريد نه تا آژانس هست چرا كس ديگه اي از كار بيكار كنم

برادر دارم مجرده هنو .ولی ما‌خیلی صمیمی هستیم‌همو‌نبینیم‌ اصلا نمیشه .الان‌من ازدواج کردم و برادرشوه ...

شما خودت خواهرنداری؟ تک دختری؟

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
چرا همتون سالی یه بار می‌رسد خونه ی برادرتون😕 یعنی منم این طوری میشم😟

مونده کی جلوتون دربیاد😉

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
2738
داداشم‌مجرده‌ولی‌من‌همیشه‌بهش‌میگم‌منو‌ببر‌بیرون ولی‌به‌نظرم‌ازدواج‌که‌کرد‌دیگه‌درست‌نیست‌شاید‌زنش‌ ...

اره منم وقتی داداش مجرده نیس ب خانوم اون یکی زنگ میزنم  اگه میشه بگو تا جای منو ببره

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

من کلا زیاد خونه برادرم نمیرم

انتظار دارم خانواده شوهر هم زیاد خونه من نیان.

نه اینکه اصلا نیان ولی واقعا نمیتونم بپذیرم خونه ی منو مثل خونه ی خودشون بدونن!

ولی مادرشوهرم یه بار گفت فلانی میگه خونه ی داداش مثل خونه ی باباس😑

فعلا که عقدم نمیدونم بعد از عروسی چه خبر خواهد بود...

دانشجو و متاهل
2706