2737
2734
عنوان

کیا از سکه سر در میارین؟

383 بازدید | 22 پست

یه سکه داشتم که تاریخش قبل 86 بود. حساب کردم چندوقت پیشا 2،700،000 قیمتش بود رفتم طلافروشی ازم 2،050،000برداشت.گفتم چرا؟ گفت قیمت طلا بالاست اما حباب قیمتش روی سکه 86 به بعده نه قبل 86.آیا سرمو کلاه گذاشته یا همین بود؟ لطفا اگه مطمئنین بگین حدسی نگین

خدا با ما نشسته چای مینوشه... 

سرت کلاه گزاشته :/

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد چند وقت پیش... الان از ماه قبل تا الان سکه یک و نیم رفته روش. سکه ماه قبل ۲ بود.الان ۳ و خورده ای🙄 قیمت خرید طلا ازتون گرفته.همون جا میگفتین برام توصیح بده چرا این قیمت شد

سکه قبل ۸۶ ارزونتره.چقدرشو نمیدونم ولی ارزونتره.ضرب ۸۶ ب بعد همیشه بخر.اخرین سال سکه س

من با همین ارزونتریش حساب کردم 300تومن زیر قیمت فی زدم که شد 2700

2738
بعد چند وقت پیش... الان از ماه قبل تا الان سکه یک و نیم رفته روش. سکه ماه قبل ۲ بود.الان ۳ و خورده ا ...

پرسیدم گفت حباب قیمت روی سکه 86به بعده. من کلا از قیمت اصلی بازار 300 کمتر حساب کردم شد 2700 چون موقع خریدهم 300 کمتر دادم اما این 2050 ازم خرید. جاهای دیگه اصن نمیخریدن مجبود شدم همونجا بدم

پرسیدم گفت حباب قیمت روی سکه 86به بعده. من کلا از قیمت اصلی بازار 300 کمتر حساب کردم شد 2700 چون موق ...

اینو نمیدونم که چرا اینقدر پایین خرید. این حباب سکه فکر نکنم درست باشه. چون اصن سکه قبل ۸۶ ارزش سکه ی ۸۶ رو نداره. تاریخش اعتبارشه. بعدشم اصن بخای سکه ی طلای ۸۶ رو هم بفروشی نهایتا ۵۰ تومن کم کنن بیشتر دیگه جایز نیست

الان من نیم سکه ۸۳ دارم چنده الان؟؟

چند بودنش رو نمیدونم ولی رفته بودم طلا فروشی اون موقعی که طلا گرمی ۶۷۰ بود ی خانومه سکه ی تمام قبل ۸۶ داشت ازش خرید به قیمت طلای خرید یعنی ۶۱۸ ازش خرید. دیگه الان ببینین طلا چقدره خرید چقدره

2706