2733
2734
عنوان

شوهر سابقم پیام داده+اسکرین

20000 بازدید | 197 پست

به نظرتون چرا پیام میده؟مثلا میخواد دل منو بسوزنه؟

جداشدیم فقط صیغه ی طلاق مونده که هفته ی اینده حاری میشه و تموم.. 

حق طلاق داشتم دوماه طول نکشید از قهرم‌ تا جداییم 

مشکلمون خیانت های مکرر همسرم بود و خیلی چیزای دیگه اخرین باری که خیانت کرد به عنوان تعهد حق طلاق رو ازش گرفتم و براش شرطایی گذاشتم یکی از مهمترین شرطام هم این بود که با یکی از دوستاش قطع رابطه کنه چون باعث به فساد کشیده شدن همسرم همین دوستش بود اما‌ زد زیر حرفش و میگفت من خیانت نمیکنم ولی با این دوستم قطع رابطه نمیکنم و تمام کارایی که قبلا میکرد رو ادامه میداد فقط دیگه علنی خیانت نمیکرد البته بابت خیانتش هم شک داشتم بهش ولی مثل دفعه های قبل ثابت نشد بهم....

تو‌ چتا از یه دختر حرف زدیم.. این دختر و همسرم قبل از ازدواج ما با هم نامزد بودن ولی نساختن و جدا شدن 

فلش فیلم عروسیم هم دستش مونده و پس‌نمیده میگفت گمش کردم

چتا زیاده صبور باشین...

وقتی خوندین‌گزارش بزنین که بترکه ممنونم🙏

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟

گذاشتی لایکم کن

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
2738

همونی بودی که عکس خودتو گذاشتی وضعیت و اون داشت میترکید؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

من ارایشگرم یه دختره اومد‌مدلم شد که به طور اتفاقی فهمیدم که با همین دوست فاسد همسرم دوست بوده اینم بگم که دوست همسرم هم متاهله این خانوم هم متاهل بوده عکس پروفایلم عکس خودم و همین خانومه که مدل شده نوشتم بخاطر دختره غیرتی شدی هم‌منظورم همین دختره بود

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟

احتمالا پربازدید میشه‌

با اجازه اسی:لطفا دعا کنید من حالم خوب بشه نمیدونم چرا یجام خوب میشه یجای دیگم مشکل دار میشه 

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2706