2726
من ۳۵ 😐 سن یه عدده  من الان روحیه م عین ۲۰ ساله هاست😍😃

دقیقا موافقم باهات😁

من ۲۳ سالمه عین پیرزنام عشقم ۳۳ سالشه عین پسربچه های ۳ سالس😍😂😂😂😂😂

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادم تاپیکای قدیمیترو میخونه اصلا یجور دیگه صحبت میکنن با ادبترو سنگین ترو مهربونتر،الان اکثرا مسخره میکنن و همه چیزو به شوخی میگیرن حتی دیدم گاهی اشک طرفو دراوردن،انگار دنبال فرصتن با بی احترامی و بی ادبی  خودشونو تخلیه کنن اکثرا عقده حقارت دارن البته دور از جون حضار،،،خیلی از کاربرا هم سن زیر ۲۰ سالن،معمولا درکشون نسبتا پایینتره.شوخی و مسخره و ،،،،

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
2728
دقیقا موافقم باهات😁 من ۲۳ سالمه عین پیرزنام عشقم ۳۳ سالشه عین پسربچه های ۳ سالس😍😂😂😂😂😂

وا چرا پیرزن 😐 

دختر شاد باش از زندگیت لذت ببر . غمگین باشی یا ناراحت در هر صورت میگذره پس شاد باش که بعدا حسرت نخوری 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
یه تاپیکی منو ریپ کردین ترکید نخوندم😕😕😞

آره تاپیک درباره نماز نخوندن و کافر بودن ...برای شما نوشتم:   امیرالکافرین   ... البته منم هستم  

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
نه اصلا😐

بیشتر دقت کن شاید پیدا شد 😂

من خودم مادربزرگتونم 😎 ۹ ساله تو سایتم . تاپیک هم که بزنم مخاطبای مورد نظر خودشون میان جواب میدن . 

قبول دارم جو کودکانه شده اما فضای مجازی همینه . باید فارغ از جنسیت و سن و سال بهش نگاه کنیم

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
آره تاپیک درباره نماز نخوندن و کافر بودن ...برای شما نوشتم:   امیرالکافرین   ... ا ...

🤣🤣😃😃بیخیال مهم نیته😉😆

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین
بیشتر دقت کن شاید پیدا شد 😂 من خودم مادربزرگتونم 😎 ۹ ساله تو سایتم . تاپیک هم که بزنم مخاطبای ...

اخه دیگه بهم برخورده ۱۲ یا ۱۳ ساله ها بیان اینجا🤪

بیاین پایین عشقا یه چیز جذاب دارم👇👇👇👇داستان امیر و پریناز بزنید رو لینک و بخونید مرسی از توجهتون
🤣🤣😃😃بیخیال مهم نیته😉😆

بله همینطوره

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
تاپیک میزنی  یه سری بچه مدرسه ای زیرش مینویسن خا

🤣🤣🤣

یه مدت نیستم دوریم و تحمل کنید تا برمیگردم😃🖐زندگیم اونجایی خیلی دلم واسه خودم سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                        با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین
تاپیک میزنی  یه سری بچه مدرسه ای زیرش مینویسن خا

😂😂😑😑دقیقا

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
وا چرا پیرزن 😐  دختر شاد باش از زندگیت لذت ببر . غمگین باشی یا ناراحت در هر صورت میگذره پس شا ...

همچین پیرزنم نیستم اون زیادی شیطونه😍😄😅😅😅

قبلا خیلی دپرس بودم ولی الان حالم خیلی بهتر شده😃

الان دیگه خودمو دوست دارم و واسه خودم ارزش قائلم همینم باعث شده حالم دلم خوب باشه😍😃😃😃

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2706