2726

بچه ها همرو تایپ کردم تیکه تیکه می زارم 

به نظر شما حق با کدومه چون الان یه سری اتفاقا داره میوفته!

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

بچه ها عموم و بابای من تلفنی تصمیم گرفتن که بابام یه سری املاکو اینا بفروشه به عموم...

مامانم کامللل مخالف بود

ولی عموم تند تند اومد خونمونو با بابام قول نامه نوشتن ...

مامانمم از غصه یه کلمه حرف نزد😶

یهو ده مینم نگذشته بود که دختر عمومو پسر عموم(زنو شوهرن)

زنگ زدن گفتن اگه فلانی اومد خونتون چیزی بش نفروشینا

کلاه سرتون می زاره ..سر مارو هم کلاه گذاشت و اینا

گفتن که همه اینا برا یکی دیگسو عموی من از هر کدوم این معامله ها حدود ۱۰۰ میلیون سود می بره😶😶😶😶😶😶

بابامم گفت فلانی ده دقیقه هم نگذشته من قانونی می تونم معامله رو فسخ کنم

عمومم پاشد رفتو گفت به من ربطی نداره

و مامانم مثل آتیش افتاد به جون بابام و جیغ می زد که بت گفتم نکن

بابامم زنگ زد دوباره که عموم بیاد خونمون😶

اونم با زنش اومد

زن عموم داد می زد به پای جونم تموم بشه بتون پس نمی دیم ...

مامانمم گفت تو غلط می کنی تو چه کاره ایی؟؟

زن عموم به مامانم گفت خفه شووو تو طلاو خونه خودتو داری حق نداری دخالت کنی تو این کارا

من زمینامو به کسی نمی دم...

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بابامم گفت فلانی مگه ارث پدریتن اینقدر خودتو جرر می دی

اونم داد زد سر بابام که تو زن زلیلیو اصلا تو خود زنی

مرد چجور اینقد از زنش می ترسه😶😶😶😶

عمومم که بیخیااااااال نشسته بود یه گوشه🙄😞

و به عموم گفت که به والله علی زمینارو بشون پس بدی ازت طلاق میگیرم

مامانمم داد می زد سر زن عموم که تو چه کاره ایی به توووو چهههه خودتو انداختی وسط اصلا گمشوووووو از خونه من بیروون😶

زن عمومم گفت می رم ولی مگه به خواب ببینی قول نامه رو پس بدم و قول نامه رو گذاشت تو کیفش...

خلاصه رفتنو مامانم فقط تا خود صبح جیغ می زد سر بابام که اگه کاری نکنی خودتو خونتو باهم اتیش می زنم

بابامم می گفت وهههه وههه من چه گلی بگیرم سرم خو ولشون کن دیگه نمی دن

مامانمم شروع کرد فحش دادن که خاک تو سرت کنن همه حقتو می خورن

عمومم زنگ زد به مامانم گفت چه قدرر حسودی نمب تونی ببینی ما داریم سود می کنیم

مامانمم گفت تا امروز زیاد احترامتو گرفتم ولی الان بهت میگم خفهه شو حسود منم یا اون زن عقده ایی تو که میگه چون تو طلا داری حق نداری دخالت کنی تو این کارا😶😶😶😶

خلاصه هیچکی از خر شیطون پایین نیومد مامان منم زنگ زد به داییمو بابابزرگم که بیان دنبالش و بره داد خواست طلاق بده

بابامم به زوررر راضیش کردو اینا

بیستو چهار ساعته همه گوشی دستشون بود و خونه ما شده بود میدان جنگ😂

دیگه بابام زنگ زد به عموم و خیلی جدی بهش گفت یا معامله رو فسخ می کنی یا من می دونم با تو !

از راه قانونی وارد بشم تا آخرین قطره خونمم شده پیش می رمااا

عمومم اومد خونمونو (با دزدی زنش😶)

زن عموم زنگ زد بهش گفت کجایی؟

گفت پیش یکی از دوستامم و خلاصه

دقیقا هم ارزش املاک ما می خواست از ملکو املاک خودش بهمون بده که بابام به من گفت کارت ملی مامانتو بیار!

عموم رنگش پرید گفت برا چی؟؟

بابام گفت زنم باهام قهر کرده تا بزنم به نامش😶

منم تند تند رفتم اوردمو یعنی مامانم اینقدد ناز کرد به زور ازش امضا گرفتیم😂😂😂

ولی عموم زیاد راضی نبود که به نام مامانم بشن و خیلی به بابام گفت ول کن اینکارارو

ولی بابام همش می گفت نهه باید بزنم به نامش!

دیگه جو خونه ما اروم شد

و اتیش افتاد به جون عموم🙄

مامانم به من گفت بیا ی۶ جوری گوشیمو تنظیم کن که من این قولنامه رو استوری کنم فقط زن عموت ببینه😂😂😂😂

بابامم گفت نه ول کن از این کارا کنین خودتون می دونینا

دیگه مامانمم ول کرد😶😶😶

ولی به عمه فضولم زنگ زدو گفت اونم همه چیرو گذاشته بود کف دست زن عموم ...

اونم زنگ زد به مامانم گفت میام در خونتون خودمو اتیش می زم😶😶😶

مامانمم گفت از کنار جاده بیا🙄🙄🙄

خلاصه بلایی سر عموم اورده بود

حالا مامان من تو اون ملکو املاک حدودا ۸۰ میلیون و اینا می تونه سود کنه اگه بفروشه

عمومم دقیقاا با مالای ما همونقدر ضرر می کنه

دیگه زن عموم امونمونو بریده میگه زمینارو پس بدین ماهم مال شمارو پس می دیم

(ماله ماهم شد به نام زن عموم)

الان دیگه فقط جاریا دارن باهم دعوا میکنن و عموهام هیچ کاری ندارن و کامل همه چی رو به نام زناشون کردن گفتن هر کاری می کنین خودتون بکنین😐😐😐😐

اون دفعه زن عموم و داداشم افتادن ب جون هم یه دل سیر هم دیگه رو کتک زده بودن😐😐😂😂😂

واقعا داره به خاطر یه چیز بی ارزش این همه حرمتا شکسته بشه!!!

خب قول نامه رو پاره میکردین  مبلغ واسه فسخ رو هم بهش میدادین تمام  جر و بحث نداره ک

دست عموم بود 

عزیزم اون همه قرار بود سود کنه🙄🙄🙄

چجور به مبلغ کم خسارت راضی می شد

یااخددددداا😂😂😂جاب من خالی

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
بابامم گفت فلانی مگه ارث پدریتن اینقدر خودتو جرر می دی اونم داد زد سر بابام که تو زن زلیلیو اصلا تو ...

اگه مامان من بود هم ن ثانیه قول نامه رو میگرفت به زور ازشون پاره میکرد از خونه هم مینداختشون بیرون😐

خوشم اومد از مامانت😂😂😂

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
2706