2410
2553
عنوان

چطورکادوهاخانوادتونو پیش همسرتون

179 بازدید | 21 پست

جلوه میدید؟ بعضی خانمهابزرگش میکنن ولی من علاوه بربزرگ نکردن طوری درموردش میگم که همسرم اون کادوبه چشمش نمیاد...چرااینقدبی سیاستم 😔😭البته گله ای دارم ازشون پیش همسرم بیانش میکنم شایداینم بی تاثیرنیست ..خیلی کنترل کردم چیزی پیشش نگم ولی موفق نمیشم هیچوقت😡😔😭

خو نکن

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی کارای زشتی میکنی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2720

برعکسی چرا

بیا زن برادر مار منو ببین🤣🤣🤣

جورابم بخره میگه وای اجیم خرید وای داداشم از فللن جا اورد وای بابام پول داد بریم سفر 😕

ی سری گاف بزرگی داد گفت اجیم پول داد برای بچه ماشین برقی بخرید

بعد برای مراسمی خواهرش اومد گفت وای چه ناززه

گفتم خودت مگه نخریدی گفت من همت کنم واسه خودم مانتو بخرم تو این گرونی

😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
برعکسی چرا بیا زن برادر مار منو ببین🤣🤣🤣 جورابم بخره میگه وای اجیم خرید وای داداشم از فللن جا او ...

دیدی توروخدا توی بحث پس اندازهم خانمهابهم گفتن برعکسی چرا😔

2714
مثلاچکارمیکنم؟

همینا که گفتی دیگه مگه من میشناسمتون؟! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
دیدی توروخدا توی بحث پس اندازهم خانمهابهم گفتن برعکسی چرا😔

خب برعکس نباش عزیزم

به خودت بیا

اینا در طولانی مدت اثار بدی رو روابطتت میزاره

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
میگم خواهرزن داداشت خوبه حداقل صداقت داشته پته خواهروانداخته روآب😀

نه بابا صداقت چییی اونم عین خواهرش 🤣🤣🤣🤣

ی دستی زدم بهش ، ی ایرادی گذاشتم بعد ناز گفتنش بعد گفتم اینو

اصلا بیخبر بود از ماجرا 

2706