2726
عنوان

من اگه مادر شوهر بشم..

539 بازدید | 84 پست

شما هم مثل من فکر میکنید اگه مادرشوهر بشید خوش به حال عروستون میشه؟

من که پسر ندارم فعلا یه دختر دو ساله دارم معلومم نیست پسر دار بشم یا نه ولی اگه پسر دار بشم پسرمو طوری تربیت میکنم که مستقل باشه و برای کارای شخصیش منتظر کسی نباشه مثل مردای الان که غذاشونو یکی باید بذاره جلوشون و جمع کنه و لباساشونو اتو کنه و ... برای سیسمونی چشمش به دست خانواده زنش نباشه باید بفهمه هرکی بچه دار میشه خودش باید تمام مخارجشو بده برای جهازم هرچی خانواده دختر داد دستشون درد نکنه اگرم نداد بعدا خودشون کم کم بخرن اتفاقا آدم خودش برای خونش وسیله بخره لذتش بیشتره و قدرشو بیشتر میدونه.

دیگه موردی یا یادم اومد بازم میگم شما هم بگید

اگه بشم مثل مادر همسرم قطعا خوش به حال عروسم❤️

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

پسر من حق نداره پوش کبریت از پدر خانومش بگیره!

دختر پسر خودشون باید زندگی رو آغاز کنن نه اینکه خانواده پسر خونه بده دختر خونه رو پر کنه

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تامام تامام😂🤟🤪

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

ن زیاد خوشبحالش نمیشه😂😂متوسط

من ی دهه هشتادیم.خوده 80البته و دیپلم گرفتم.و این یچیز طبیعیه ب چشم خانمای اینجا کوچیک بیام همینطور ک کسی ک 12سالشه ب چشم من کوچیکه ولی این دلیل نمیشه بهش حرف بگم. بیاید تفاوت بین نسل هارو قبول کنیم.همینطور ک ممکنه ی دهه هشتادی بی ادب باشه ممکن ام هست ی دهه ۴0یا دهه60باشه.و درک ربطی ب دهه نداره.شاید فرهنگ ی شهر جوریه ک دخترارو زود شوهر میدن و ی دهه هشتادی. شوهر میکنه و میتونه زندگیشم اداره کنه.و چ دخترایی ک تو سن بالاتر نمیتونن.قرار نیست همه مثل هم باشن.مرسی ک شما تو چیزایی ک ما رومون نمیش ب مادرمون بگیم راهنماییمون میکنید و میتونیم از تاپیکای طنزم استفاده کنیم بجز تاپیکای بارداری....ک البتع بعضیام برای تجربه خوبه.ولی همه ی تاپیکام درمورد بارداری نیست و میتونه برای مام سرگرمی ای باشه.متشکرم

من ففط میخوام جدا و مستقل از ما باشن تا زجرایی که من کشیدمو عروسم نکشه.

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭

من مادرشوهر بشم به عروسم تیکه و کنایه نمیندازم..احترامشو دارم..عین دخترم باهاش رفتار میکنم

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

من مادرشوهر میشم

همین مواردی که گفتین

و اینکه فکر کنم دختری که با هزار امید وارد زندگی پسر من شده درسته دختر من نیست دختر یکی دیگه هست طوری رفتار کنم که دوست داشتم با خودم رفتار میشد یا با دختر خودم

2706