2726

حتما جراحی میخواد یا با دارو هم ممکنه کوچیک شه؟

پرولاکتینم بالاست یه چشمم ضعیفه دو سه روز در ماه هم که نزدیک پریودمه سردرد میگیرم .. هنوز ام ار ای نشدم ، اطلاعاتی دارین؟؟ 

اگر ام ار آی نشدی لطفا نسخه نپیچ واسه خودت..این تومور علایم دیگه ای داره..من کادردرمانم..یعنی چی این چه فکریه داری شمااخه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه راجع بهش خوندم دیدم علائمشو دارم😔 خیلی میترسم 

اول ام آر آی بده بعد..اصلا هرچی هم علایم داشته باشی بازم نمیشه گفت مشکلت همینه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
اخه راجع بهش خوندم دیدم علائمشو دارم😔 خیلی میترسم 

کلا نت سرچ نکن هرچی بنویسی یه هیولا میاره باید نظر پزشک رو ببینی چیه

میشه لطفا برا مادر شدنم یه صلوات بفرستین  خدایا به بزرگیت قسم به منم نی نی بده دوست دارم منم مادر شم  
اول ام آر آی بده بعد..اصلا هرچی هم علایم داشته باشی بازم نمیشه گفت مشکلت همینه

دکتر گفت ۳ هفته دیگه دوباره آزمایش پرولاکتین بده ، تازه بعد اون اگه زیاد باشه برام ام ار آی مینویسه ، من واقعا سکته میکنم تا اون موقع از ترس😭

خیلی میترسم از جراحیش 😔

کلا اولش هم دارو میدن 

ولی نرمالش ۴۰۰ نیست کی گفته نرمالش ۴۰۰؟؟؟؟؟

روز سوم پریودی آزمایش دادی؟

شرایط آزمایش رو کامل رعایت کردی؟

میشه لطفا برا مادر شدنم یه صلوات بفرستین  خدایا به بزرگیت قسم به منم نی نی بده دوست دارم منم مادر شم  
کلا اولش هم دارو میدن  ولی نرمالش ۴۰۰ نیست کی گفته نرمالش ۴۰۰؟؟؟؟؟ روز سوم پریودی آزمایش دادی ...

نمیدونم تو آزمایش نوشته بود رنجشو ، دو تا رنج بود یکی تو سن یائسگی یکی تو سن باروری ، اونی که تو سن باروری بود باید تا ۴۰۰ اینا میبود .. نه تا جایی که یادمه اصلا پریود نبودم وقتی آزمایش دادم

2706