2726
عنوان

بچه ها بی بی چکم مثبته بیاین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1685 بازدید | 101 پست

خوش حال باش راضی به رضای خدا باش 

هر اتفاق ناخواسته ای رو باید  قبول کنیم و ازش ننالیم  چه خوب چه بد اون وقت میشیم بنده ی خوب خدا

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

منم عقب زدم  بچه ها حتما باید اول صبح باشه  بزنیم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دخترم ۴سالشه الن باردارم...شاعل بودم یه شهر تزدیک و رفت وامد میکردم خیلی ادیت شدم...ولی الن ک دخترم همش تنهاس میگم کاش زودتر اینو خدا میداد اخه دومی ناخاسته خداخاسته بود..هم بازی میشن...خیلی هم خوشحال باش...اگر وصع مالیت خوبه ک دیگه بهتر بعد دومی هم قطعی یه روش مطمعن جلوگیری کن...درصمن برا من هم دومی یه خط کم رنگ بود ولی مثبت قطعی بود....

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
نمیدونم حکمت خدا چیه من سه ساله منتظرم ب بقیه فرت فرت بچه میده ..حکمتت شکررررررررر

ان شاءالله شما هم به حق سه ساله امام حسین علیه السلا م دامنت بزودی سبز میشه .خوشحال باش از خوشحالی دیگران .دعا کن برای اونایی که آرزومند هستند ولی برای خودت دعا نکن بذار فرشته ها برات دعا کنن که معجزه باران میشه زندگیت بزودی ان شاءالله

مبارکه عزیزم😍باهم بزرگ. میشن منم پسرم ده ماهشه نمیدونم گفتم شوهرم بخره بیاره انشالله ک هرچی ب صلاحه ...

باریکلاااا

چه شجاعتی

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
من خیلی تنهام هیشکیو ندارم از این میترسم

خدا هست...فرا تر از همه کس و کار ادم...بخاه بهت قدرت بده...یه اشنای بود مبگفت کسیو ندارم خیلی هم صعیف بود ۳قلو اورد خدا اونقد بش کمک کرد ک ب سوخی میگه بازم میارم....بخاه بت قدرت بده...

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
2706