2737
2734
عنوان

بچه ها بی بی چکم مثبته بیاین😭

1685 بازدید | 101 پست

دخترم ده ماهشه،بهد از زایمان تا الان اصلا نزدیکی نداشتیم ماه گذشته روز ۱۲ پریودم فقط یه بار نزدیکی داشتیم،صبح تست زدم زیر سی ثانیه مثبت شد،قطره چکونی مدیکور بود،یعنی کاذب نیست؟۵روز مونده به پریودم🙁البته سر دخترم هم شش روز قبل مثبت شد،بگید چکار کنم😭

میشه برا سلامتی خودت و رفع مشکل من یه صلوات بفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه روز دوازدهم جلوگیری نداشتی؟

نه،اورژانسی هم نداشتم بخورم یه جورایی هم به دلیل مشکلم گفتم کی با یه بار باردار میشم

میشه برا سلامتی خودت و رفع مشکل من یه صلوات بفرستی؟
2738
زود رنگ گرفت و صورتی

پس درسته احتمالا 

گلم خداروشکر کن سخته ولی هدیه خداست اگه یه مدت صبر میکردی شاید باز باردار نشی .حالا رحمت گرم بوده و اماده با هم بزرگشون میکنی

مبارکه اما به این بعد قضیه هم فکر کن اگر چند سال دیگه میخواستی باز هم باردار بشی امکانش بود باز هم به مشکل بخوری ولی الان آمادگی رحمت بالا بود و سریع باردار شدی. از طرف دیگه بچه ات هم همبازی داره.

من خودمم همین تصمیم رو دارم ان شالله اگر همه چی خوب پیش بره توی 18 ماهگی بچه ام باردارم ان شالله.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
2706