2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی میخری دنبال کم‌کارمزد برو 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2728
دوونیم میلیون میشه دو گرمو و نیم دیگه خودت بیین چی نیشه باهاش خرید 

بنظرت میشه چیزی خرید ؟؟ با این پول ،قیمت طلا هم همیشه رو به افزایش بوده و هست

گفتم بجای لباس و خرت و پرت پولمو بدم طلا

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
2738
شاید دست دوم بگیرم که اجرتش کم باشه

ازجای معتبر بخرو حتما کاغذخرید بگیر الان تقلب زیاد شده 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
ازجای معتبر بخرو حتما کاغذخرید بگیر الان تقلب زیاد شده 

وافعا؟؟ ممنون که گفتی ،اصلا حواسم به این موضوع نبودش

بنظرت میشه چیزی خرید ؟؟ با این پول ،قیمت طلا هم همیشه رو به افزایش بوده و هست گفتم بجای لباس و خرت ...

اره میشه خرید حالا به اندازه پولت بخر برات مهم نباشه انتخابش بگو کم کارمزد تااین قیمت یا دست دوم تااین قیمت جلوت میزارن خودت انتخاب کن درباره طلا ابشده هم تحقیق کن‌ 

طلا نخر سکه پارسیان بخر اخه فک نکنم طلا بشه خیلی کمه 

باشه ،برم سر بزنم یه جا اشنا دارم ،تو این کرونا نمیخوام این مغازه به اون مغازه برم،

میرم پیش اشنامون یه چیزی ازش بر میدارم

اره میشه خرید حالا به اندازه پولت بخر برات مهم نباشه انتخابش بگو کم کارمزد تااین قیمت یا دست دوم تاا ...

طلای آب شده چیه دیگه😉

وافعا؟؟ ممنون که گفتی ،اصلا حواسم به این موضوع نبودش

اره من جایی طلا میخرم زرگرش راهنماییم‌کرده گفته مواظب باش الان بخاطر گرونی کلاهبرداری زیاده حتما کاغذخرید باشه تااگر تقلبی باشه بتونی ثابت کنی ازکجاخریدی وگرنه به گردن نمیگیرن جاییکه کاغذ نداد اصلا نخر 

2706