2726
عنوان

سرویکس کوتاه و ویتامین c

88 بازدید | 13 پست

سلام خانوما. من هفته 15 هستم. سونوگرافی nt طول سرویکسمو 30 نشون داده. که دکترم برام سونوی واژینال نوشته که اگه عددش همون 30 یا پایینتر باشه سرکلاژ بشم. از طرفی خودمم شاغلم با ساعت کاری طولانی. هفت و نیم تا چهارونیم. میگن واسه تقویت سیستم ایمنی قرص ویتامین c خوبه که خطر احتمال ابتلا به کرونا پایین بیاد. ولی از یه نفر شنیدم که ویتامین c برا شرایط من که سرویکسم کوتاهه خطرناکه.

عزیزم من هفته ۱۸با سونوی داخلی ۳۰بود شیاف پرژسترونرو شبی نصفی مصرف کردم یک هفته استراحت تقریبا مطلق بودم  بعد دوباره که رفتم سنو شده بود ۳۵

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
عزیزم من هفته ۱۸با سونوی داخلی ۳۰بود شیاف پرژسترونرو شبی نصفی مصرف کردم یک هفته استراحت تقریبا مطلق ...

وای خدا کنه به منم همینو بگه دیگه سرکلاژ نشم. فوقش یه هفته مرخصی میگیرم استراحت میکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای خدا کنه به منم همینو بگه دیگه سرکلاژ نشم. فوقش یه هفته مرخصی میگیرم استراحت میکنم

از همین الان بیشتر استراحت کن  که مشکلی پیش نیاد 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
2728
از همین الان بیشتر استراحت کن  که مشکلی پیش نیاد

آره پله بالا پایین نمیکنم. پیاده روی ندارم. بیشتر میشینم و چیزی ام بلند نمیکنم. مرسی که جوابمو دادی. ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی

آره پله بالا پایین نمیکنم. پیاده روی ندارم. بیشتر میشینم و چیزی ام بلند نمیکنم. مرسی که جوابمو دادی. ...

اگه میتونی نشستنت رووکم کن  که فشار به دهانه رحم نیاد  درس میشه 

و همچنین

ن حتما سرکلاژکن ک خدایی نکرده زایمان زودرس نکنی سرکلاژخیلی راحته

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
آره پله بالا پایین نمیکنم. پیاده روی ندارم. بیشتر میشینم و چیزی ام بلند نمیکنم. مرسی که جوابمو دادی. ...

واسه سرویکس کوتاه باید بخوابی نشستن خودش مضره.اگر استراحت کنی بیشتر میشه

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁

کوتاهی سرویکس فقط استراحت میخواد ولاغیر 

اگه دکترت تشخیص داد سرکلاژ کن و حتما کنارش استراحت داشته باشه 

بنظرم با این ساعت کاری دنبال مرخصی باش تا زمان زایمان

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
کوتاهی سرویکس فقط استراحت میخواد ولاغیر  اگه دکترت تشخیص داد سرکلاژ کن و حتما کنارش استراحت دا ...

حال فردا میخوام برم سونوی واژینال. اگه نتیجه اونم کم باشه چاره ای ندارم