2737
2734

من خیلی خیلی خیلی خیال پردازم! خیلیییییی ! باورتون نمیشه چقدر زیاد!

از بچگی هم همینطوری بودم. ساعت ها بدون انجام دادن کار دیگه ای خیالپردازی میکنم . با آدمای خیالی تو ذهنم زندگی میکنم ،یه شخصیت دیگه تو رویاهام دارم،یه زندگی دیگه، کلا هر لحظه تو خیال و رویام. جوری که از واقعیت زندگیم فاصله گرفتم و از زندگیم عقب موندم!خیالپردازی خوبه اما بیش از حدش آسیب زننده ست و باعث میشه از واقعیتای زندگی دور شی،عمرت هدر بره

چجوری باید این قضیه رو درمان کنم؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درمان نکن. این یه هنره یه حسنه و راه جادویی برای رسیدن به خواسته هات. مدام راجب چیزایی ک میخوای خی ...

عزیزم افراطیش آسیب زننده ست و اصلا خوب نیست

2731

اگه خیییلی زیاده باید برید دکتر 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2738
منم،جدیدا بیشتر شده،،خیال باعث میشه از دنیای واقعی ک نمیتونی مثلاً جور خاصی زندگی کنی به خیالت پناه ...

آره دقیقا واسه فرار از واقعیته

درمان نکن. این یه هنره یه حسنه و راه جادویی برای رسیدن به خواسته هات. مدام راجب چیزایی ک میخوای خی ...

خیال پردازی خوبه که باعث پیشرفت بشه نه این که زندگی رو مختل کنه 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
اگه خیییلی زیاده باید برید دکتر 

دکتر خوب و ماهر نمیشناسم🤦🏻‍♀️وگرنه بارها خواستم برم دکتر ولی نمیدونم پیش کی برم

اخه این روزا همه روانشناس و مشاور شدن. ادم حرفه ای کم پیدا میشه

2706