2733
2734
عنوان

با مادرشوهرم دعوام شد اونم بد

1972 بازدید | 33 پست

با شوهرم سر خانواده ام‌اختلاف داشتیم یک سال گذشته چون‌میگفت بهم احترام نمیزارن و... اونجور که باید میگه باهام رفتار نکردن میگفت خونه شون نمیام و اختلافا بالا گرفت و... خانواده اش فهمیدن یعنی من اشتباه کردم زنگ زدم گفتم. میخواستم برم قهر و... گفتم حداقل مراسم داداش ام‌رو بیا یا پدرم‌مریضه بیا عیادت خلاصه گذشت و باردار شدم .

خانواده ام جزییات رو نمیدونستن ولی به دل گرفته بودن و روز به روز بی محل ترش میکردن.

شوهرم دیگه این اواخر به خاطر بچه بیخیال شد و احترام گرفت و... ولی پدرم نه جواب سلام به زور میدا د. سر زایمانم به زور اومد خونه ام‌و با همسرم حرف نزد و تبریک نگفت دیگه من کوتاه اومدم و به شوهرم گفتم حق داشتی... 

ولی مادرشوهرم بود که منو و همسرم دعوامون شد و شوهرم هرچی خواست گفت .از فحش گرفته تا... 

مادرشوهرم ازم دفاع کرد که اروم سه اخه تازه زایمان کردم. ولی بعدش کلی حرفای شوهرم رو تکرار کرد. منم مهمون بود چیزی نگفتم امروز زنگ زدم گفتم تو حق نداشتی بگی هی میگی خواهرات حسودن و..‌ شرووووع کرد به فحش دادن و... دیدم کوچک ترین چیز خانواده ام و مشکلات و حتی کادوها رو گفته و بهم تیکه اومد خییییلی ناراحت شدم خیییلی گفت‌مامانت هی با داداش ات پز میده همش اینقدر بهت کادووداد!! بکو اخه به تو چه و اینکه شوهر خرم هرچی تو خوشی و ارامش میگم کم حرف خونه رو ببر بیرون قانع نمیشه. میگه باسه و لی گفته... منم گفتم تو بگی پسرم پسرم عیب نداره مادر من بگه عیب داره...

خیلی بد بود بعدش زنگ زد از دلم دراورد منم گفتم باشه ولی خدا هیچکس رو مثل من‌تنها نکنه... خانواده داشته باشی ولی کاری کنن از همه بخوری

ناراحت شدم برات گلم

خدا از هرچی مادرشوهر بدجنسه نگذره

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

هیچ ویت بد خانوادت رو پیش شوهرت نگو

حتی اگه مقصر باشن

با خانوادت حرف بزن و بگو اگه شوهرم براتون جایگاهی نداره ک احترامشو نگه دارید منم برم و نیام

امیدوارم به اینده  

بنظرم این وسط فقط مقصر خودتون بودین ،،اینکه جلوی مادرشوهر دعوا کردین،،،،،یا خودت زنگ زدی به مادرشوعرت موقع دعوا ،،

شوهرت هم جلو مادرش همه چیرو گفته 

بنظرم مادرشوعرت هیچ تقصیری نداره

،،،طببعیه،،،،،حق داره که طرف پسرش رو گرفته مثل مادره شما ،،،،،،،،

خب شوهرت گفته که پدرت بی احترامی می‌کنه و فلان و بهمان،،

اونم ناراحت شده دیگه 

سلام. عزیزم اشکال نداره. توی همه ی خانواده ها این مسائل هست.خواهر من یه خانواده ای شوهرش دارن که اگه بگم انگشت به دهن میمونی...اصلا شیطان لنگ میندازه جلپی ایناا.. 

من به تمام ارزو هام میرسم... خدا اونارو بهم میده خیلی زود 

شوهر منم ععععيييييين شوهر توعه فرقمون اينه كه من بچه نيوردم دوساله ميدونم سر منم اين بلاها مياد مننظرم ببينم چي ميشه همينجوري موندم 😔ميدونم منم مثل تو ميشم تو باز مادرشوهرت اخرش دخالت كرد برا من از اول نامزدي تا الان هي به منو شوهر اسكلم گوشزد ميكردن كه زنت تورو دوس ندارن انيكي خواهرشو دوست دارم شما بي ارزشيد و اوووووووووووو كلي حرف دخالت و فضولي شوهر منم هرچي مشد ميره ميگه 

چرا اینو نمیفهمید که هیچ دعوایی رو نباید ازخونتون بدو بدو ببرید برای خانواده هاتون

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

ببین عزیزم معلومه مادرشوهرت اونهمه هم بد نیست چون هم طرفداریتو کرده واینکه بعد دعوا با تو زنگ زده معلومه تو دلش هیچی نیست از اوناییه ک زود پشیمون میشه

سعی کن احترامشو نگهداری و شخصیت خودتو حفط کنی

2706