2733
2734
عنوان

مهمون های جدیدم+عکس

490 بازدید | 67 پست

😂😍😘

اینو گلدونشو عوض کردم 

این ی مدل قاشقیه خیلیییی نازه خیلی دوسش دارم هرکی اسمشو میده بهم بگه لطفا 👆

اینو از عمه ام قلمه گرفتم امیدوارم بگیره 👆

برا اینا بعد از ظهر قراره برم گلدون بخرم 

فیکوس مال دوستمه 😄

اینم بچه ی سانسوریا شمشیریمونه برا دوستم ولی خجالت میکشم ببرم براش😂خیلی کوچولوءه

این دوتا جوجه رو هم تازه کاشتیم😂امیدوارم زودتر بزرگ شن 

چرا من با گل حال نمیکنم؟

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه تاشو من دارم

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
2728

واای  

منم بیصبرانه منتظرم ساخت بالکنمون تموم بشه پر از گل کنمش💕

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
خیلی ادمو اروم میکنه من جدیدا رو اوردم ب گلو گیاه

دوتا گلدون دارم فقط شوهرم بهشون آب میده و بیرونن دیشب یکیشون از ریشه درومد و شکست

شوهرن دوس داره ولی خودم نه

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
کدوما

سانسوریا پا کوتاه قاشقی و سانسوریا شمشیری

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
دوتا گلدون دارم فقط شوهرم بهشون آب میده و بیرونن دیشب یکیشون از ریشه درومد و شکست شوهرن دوس داره ول ...

علاقه اس دیگه نمیدونم من وقتی جوونه میزنه خیلی ذوق میکنم هر چند وقت یکبار ازشون عکس میگیرم مقایسه میکنم چقدر بزرگ شدن کلی ذوق میکنم

2706