2726
عنوان

اونایی که تو بارداری خیلی میوه میخوردن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1684 بازدید | 153 پست

مامانم تو حاملگی خواهرم خیلی سیب میخوره خواهرم واقعا مثل سیب زیباست😁لپ گلی

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راسته واقعا...مامان موقع بارداریش خیلییی سیب هوس میکرده خیلییی میخورده... الان بدون اغراق من خیلی خ ...

از اول بارداری تا الان سیب نخوردم ولی هر میوه ای ک بگی خوردم

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2728
اینا زیاد تاثیر نداره،من کل بارداریم با نون خشک و شیر سر کردم 😀😀

منم

خيلي بد ويار بودم ابم ميخوردم بالا مياوردم

فقط برنج سفيد و يكمي ماست😨

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
مامانم تو حاملگی خواهرم خیلی سیب میخوره خواهرم واقعا مثل سیب زیباست😁لپ گلی

واقعا؟ پ چرا من سیب دوست ندارم بخورم😔😔

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
سیب زیاد بخور خوشگل بشه سیب رو رنده کن بهش گلاب بزن بخور

باشه عزیزم ممنون

منم خیلییی میوه میخوردم مخصوصا انار دخترم وقتی بدنیا اومد موهاش مشکی بود و فر خورده میریخت رو شونه هاش دکترش تا بدنیا اوردش گفت چی خوردی سرش انقدر مو داره 

اصلا موهاش عجیب شفق مشکی داشتا  و فوق العاده باهوشه 

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
نمیدونم دیگه...ولی مامانم همیشه معتقد زیبایی من بخاطر اون کیلو کیلو سیب خوردناشه😃

😂😂 خوشگلیت مبارکت باشه ❤

منم به همین خاطر،ویار وحشتناکی داشتم تا سه ماه بعد زایمانم ادامه داشت

خداروشكر من اخر ماه چهارم بهتر شدم يكمي

واي چه سخت

خدا ني ني گلتو حفظ كنه

من از بس هيچي نميخوردم حتي ويتامينام ميترسيدم مشكلي پيش بياد

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
منم خیلییی میوه میخوردم مخصوصا انار دخترم وقتی بدنیا اومد موهاش مشکی بود و فر خورده میریخت رو شونه ه ...

ععع عزیزدلم😍😍😍

2706