2737
2734

من خیلی میوه میخورم از اول بارداری تا الان، راست میگن اگ میوه زیاد بخوری بچه باهوش میشه؟

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

سیب زیاد بخور خوشگل بشه سیب رو رنده کن بهش گلاب بزن بخور

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آبجی منم باردار میوه زیاد می خوره

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد
من شنیدم خوشگل میشه.زیاد یعنی چقدر میخوری مثلا

مثلا روزی دوتا پیش دستی بستگی داره 

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2738

منم خیلی خوردم ولی زیادیش هم بچرو‌درشت میکنه عزیزم هنوز بچم به دنیا نیومده ببینم باهوش شده یا نه

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
والا نمیدونم منماز اولش فقط میلم میوه میکشید اونم پرتقال. ولی به جنسیت کمی ربط داره . میگن ویار میوه ...

ای بچه آبجی منم دختر

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد
من شوهرم میوه فروشه هر میوه ای بگی تا الان خوردم . ۱هفته دیگ بدنیا میاد نمیدونم . ولی در کل میوه خیل ...

ایشالله کنجدت صحیح سالم بیاد بغلت عزیزم. منم دخترم الان دوماهشه

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
ميشه بپرسم چند هفته اى؟؟چقد وزن اضافه كردى

من هفته ی ۱۹هستم فک کنم ۵ کیلو اضاف کردم

2706