2733
2734
عنوان

با این آدم بیشعور چه کار باید میکردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1858 بازدید | 76 پست
بابا خودم دیدم مامان بچه رفت از رستوران سر کوچه غذا خرید عزیزم بچم هفت سالشه کباب رو بهتر از من و ش ...

ارتباطتو قطع کن 

چون اخلاق اون بچه  رو رفتار دختر شماهم تاثیر میزاره

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دلت میاد مثل خودشون رفتار کن بچشونو بیار خونتون به بچه خودت بستنی بده بگو پیشش بگه مامانم گفته ب ...

نه بابا اون بچه گناه داره 

میشه یه صلوات برای شادی روح پدرم بفرستید؟💔😞خدا دلتونو شاد کنه ✨
2731

به نظرم دختر گلتو دیگه پیش اونا نفرست

رفتار اونا رو رفتار دختر شما هم تاثیر میذاره و اینا مطمئنا یادش می مونه

پس فردا فکر میکنه کار اونا درسته اونم نباید بده

میشه یه صلوات برای شادی روح پدرم بفرستید؟💔😞خدا دلتونو شاد کنه ✨

عزیزم اگه کسی فک کنه ی نفر نمیتونه واسه بچش چیزی بخره اتفاقا بیشتر به اون بچه توجه میکنه و فرق نمیزاره اینا خسیسن دلشون نمیاد از پولشون واسه کسی خرج کنن تو مث اینا نباش و خوب ارتباطتو قطع کن باهاشون

2738

وای چه آدمای بخیلی هستن. دقیقا خاطره بچه شما رو منم دارم و هنوز که هنوزه تو سی سالگی یادم مونده. مامانم اون زمان بستنی موزی می‌خرید، ساندویچ خونگی میداد من بدم به هم بازیام تو مجتمعی که ساکن بودیم. ولی یکیشون گفت مامانم گفته از تغذیه م به تو ندم دقیقا هنوز اون بچه رو یادمه. مامانم یه روز منو نشوند گفت خودت تصمیم بگیر دیگه به دوستت چیزی بدی یا نه. منم انسان بسیار بدکینه ای بودم هیچچچچچی دیگه ندادم😁 ولی الان خوشحالم مامانم خودشو با اون آدمای بخیل دهن به دهن نکرد. شما هم بحثی چیزی باهاشون نکن

بچم میگه مامان رفتم خونشون بازی کنم داشتن کباب میخوردن به من ندادن خب بچه بود مامانم آش پخته بود ...

حالا چرا میگی کلی پول کباب بدم ؟ مگه کباب چنده ؟ واسه کسی که وضع مالیش خوبه کباب کلی پولش نیست🙄

شاید بچت همینجوری گفته وگرنه مگه میشه چیزی بخورن به ی بچه ندن؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

ببین اینا از شما خوششون نمیاد.

آدمهای بدجنسی هستن

این رفتارها ادامه خواهد داشت تا زمانی که قطع رابطه کنین

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

ارتباطت رو باهاش قطع کن.

شکر خدا وضع مالیتون که خوبه توی این ۷ سال یه همبازی واسه بچت میاوردی که بخاطر تنهایی بچت محتاج بچه همسایه نباشی‌.

بعدم میبریش خونه مامانت دیگه با همسایه هاشون چیکار داری

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

اگه میبینی بچه ت نیاز به همبازی داره وقتی میرید اونجا اونو بیار خونه مادرت که اگه چیزی دستش بود توام واسه بچه ت بخری

ولی بچه اونا تقصیری نداره متاسفانه پدر و مادرش بیشعوررررررن

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

یه لحظه تصور کردم یه بچه کنارم باشه چیزی بخورم و به اون ندم 😑😑😑😑😑. دوست عزیز فقط باهاش ارتباط نداشته باش همین . بهترین جواب 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
2706