2733
2734
عنوان

کیا با خودشون حرف میزنن؟؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 80 پست

خوب خوبه.

من فکر کردم فقط منم خل شدم.😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣😁😁😁😁😁👊🏻

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
آفرین دقیقا ...یا این داری بلند بلند با خودت حرف میزنی و یهو میفهمی چه نفر دیگه هم شنیدن

من تاحالا نشده کسی بشنوه ولی شده انقد اعصابم خوردبوده داشتم باخودم زیر لب ی چیزایی میگفتم و فک کنم کسی دیده گفتم ولش کن دیگه یامیگن دیوونس یا میگن داره ذکرمیگه

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره، بنویس.  و کلا این حرف زدن خیلی خوبه  یعنی می توتی خودت منتقد و مشاور تصمیم خودت باش ...

آره ..خیلی به رفتارشان دقت میکنم ... ولی این درواقع حالت وسواسی و کمال گرایانه میده در مورد چیزای کوچیکی ک اصن نیازی ب فک کردن و دادن وقتت برا فک درموردشون نیس و از کارو زندگی میندازه ادمو....

2731
2738

من من

چندین ساله این کارو میکنمو قابل ترک هم نیست

صدام در نمیاد معمولا ولی تو اتاقی که کسی نباشه راه میرم و تو ذهنم فکر میکنم درباره هرچیزی واقعی و غیرواقعی حتی موضوع جدید و رویامو قشنگ میسازمو فکر میکنم

لذتشم برام مثل خواب صبحه

خواهرم دیده بود منو چن دفعه میخواست ببرتم دکتر/:

😁🌈

خیلی خوبه که چرا میخوای قطعش کنی؟

من با خودم مث یه دوستم خیلی حرف میزنم با خودم

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.

همه با خودشون حرف میزنن

به قول یکی از خواننده های مورد علاقم اونی که با خودش حرف میزنه دیوونه نیست

دیوونه اونیه که با خودش حرف نمیزنه😉

فقط مهمه که گفتگوهای درونیت مثبت باشه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍

مامانم😂😂😂😂وای یدفه میبینم داره یه چیزایی میگه و لباش تکون میخوره.میگم چی میگی مامان میگه هیچی با خودم دارم حرف میزنم😂😂😂😂😂

تیکر تولدم.......لطفا برای خوب شدن زندگیم یک صلوات بفرستین :)
2706