2737
2734
عنوان

حاملگي با بتروزول

142 بازدید | 20 پست

سلام دوستان لطفا راهنماييم كنيد من بعد از٦ماه اقدام ‏به بارداري دكتررفتم وگفت تنبلي تخمدان دارم دوره ي اول قرص لتروزول دادو حاملگي خارج از رحم شدم و سقط شد العان ٣ماه دارم درمان ميشم و لتروزول هم دوباره داده چون ٢ماهش رو كلوميفون دادو حامله نشدم دوباره العان لتروزول داد ميخوان ببينم كسي بوده با لتروزول حامله شه؟اصلا مني كه سقط هم داشتم ميتونم هيچوقت حامله نشم؟😞😞

من با ی دورع مصرف

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
انشاا... به زودی حامله شی عزیزم

ممنونم شماهم سردر ميگرفتي موقعه ي خوردن لتروزول من اولين بار خيلي سردرد داشتم اين بار در آرامش مصرف كردم حالا نميدونم تاثيرش رقته كه سردرد ندارم يا خودم مراعات كردم

من 2 دوره لتروزول خوردم یه دوره هم متفورمین البته 9 ماه هس میرم دکتر. به نظرتون مشکلی داره بدون تجویز دکتر خودم کلومیفن بگیرم بخورم؟

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   

من قبل اقدام چکاب کامل شدم هیچ مشکلی نداشتم بعد ۶ماه تلاش رفتم دوباره چکاب گفتن تنبلی تخمدان خفیف داری ب مدت ۸ماه لتروزول متفورمین کلومیفن آمپول سینال آف گونال آف hcg عکس رنگی آزاسپرم همرو انجام دادم نشد ک نشد دکترموعوض کردم اینم دوباره آزمایشو سونو گف کمخونی داری مشکل تیروئید داری اضافه وزنم داری تخمداناتم ازبس آمپول زدی حساس شدن،هیچی دیگه باافسردگی کامل اومدم نشستم خونه،بیخیال همه چی شدم

من 2 دوره لتروزول خوردم یه دوره هم متفورمین البته 9 ماه هس میرم دکتر. به نظرتون مشکلی داره بدون تجوی ...

والا كلوميفون هم خوبه اما چون هورمونيه حتما باپزشك مشورت كن چون شايد بهت قرص نده آمپول بده 

2706