2737
2734
عنوان

كنكور

202 بازدید | 21 پست

اونايي كه ميگن حق اونايي كه يه ساله خوندن ضايع ميشه و تازه نفسا و كسايي كه دير سروع كردن ميرن دانشگاه فكر كنم يه طرف مغزشون سوخته 😐 همون طرفي كه خب همين فردي كه اين همه خونده اگه بره سر جلسه كرونا بگيره و بميره حقش بيشتر ضايع ميشه 😐 ازتون ميخام اين طرف مغزتونو روشن كنيد با تشكر

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالا بذار اونا که خوند امسال برن تو هم نخوندی سال دیگه برو فک کردی با ی سال دیر و زود شدن چی می شه ه ...

من كنكوري نيستم. واسه اون بچه هاي بيچاره ميگم

2738
من یکساله خوندم و الان کرونا دارم تعویق نباشه بدبخت میشم

وای خدا هرچه سریعتر خودش شفای عاجلتو بده عزیزم انشالله که زودتر خوب شی برو تو سایت اموزش پروش همینو براشون کامنت بزار یا بفرست

من سال ۹۷ کنکور دادم رشته ی خوبی هم میخونم

یه چیزی تقریبا مطمئنم 

کسی که یکسال برای کنکور درس نخونه بعد از اون هم چیز زیادی نمیخونه

در ضمن اونی که کلی درس خونده باز هم میخونه و تسلطش بیشتر میشه

عقب افتادن به ضرر اونایییه که درسی نخوندن

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
وای خدا هرچه سریعتر خودش شفای عاجلتو بده عزیزم انشالله که زودتر خوب شی برو تو سایت اموزش پروش همینو ...

💚💚 اموزش پرورش نمیتونه کاری کنه به ستاد گفتم اونا هم گفتن رسیدگی میکنیم 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
من سال ۹۷ کنکور دادم رشته ی خوبی هم میخونم یه چیزی تقریبا مطمئنم  کسی که یکسال برای کنکور درس ...

اونا كه هر چي هم عقب بيفته بازم به پاي اونايي كه خوندن نميرسن

من سال ۹۷ کنکور دادم رشته ی خوبی هم میخونم یه چیزی تقریبا مطمئنم  کسی که یکسال برای کنکور درس ...

دقیقا مثلا من خودم دارم عین مار تو خودم میپیچمو امروز فردا میکنم اگه حالم خوب نشه ده سال دیگم وقت بدن وضعم همینه ولی اونی که ارادش اوکیه حال روحیش مساعده بیشتر مرور میکنه

حالا انگار به نظر منو شما توجه میکنن .
هر کسی شرایط خودشو داره .و شرکت در ازمونهای سازمان سنجش اختیاری هستش هر کسی میخواد میره شرکت میکنه .
بعد هم با این شرایط که داره بدتر میشه ، مثلا افتاد شهریور تضمینی وجود داره که شرایط عادی بشه و از اینی که هست بدتر نشه ؟!؟

باشد که نباشیم بدانند نماندن بلدیم.          
2706