2726

من جدیدا خیلی کم خوابی پیدا کردم البته قبلا هم داشتم ولی الان خیلی شدید تر شده و دو روز هست نخوابیدم...نظم خوابم از بین رفته دیگه اصن شب نمیخوابم

کاری برای انجام دادن ندارم 

کلی وقت هم هست توی خونه هستم حتی یه دور ساده با ماشین هم نزدم

فکر کنم دارم افسرده میشمممممم

🥺😢😭😭

دغدغه هاتو قربون

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم مث تو بودم ولی خوب شدم با این‌کارها:

از ساعت ۸ شب ب بعد گوشی دستم نگرفتم ب هیچ وجه 

قرص اهن میخوردم یه ماه 

ساعت ۷ عصر گل‌گاو زبان دم میکردم میخوردم 

اگه فشار خون نداری  بخور عالیه 

باعث شد خوابم تنظیم شه😊

شما میتونی یه چکاپ هم بدی

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
قهوه بخور اهنگ بذار برقص سرحال بشی

قهوه که نمیزارع بخوابع 

هیچی ب خواب شب نمیرسه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
واقعا همش ضروری هست⁦ 🙃⁦👍🏻⁩ مرسی از توضیحتون❤️⁩

خواهس میکنم عزیزم😘