2703
2553
عنوان

آزمایش های قبل از ازدواج

194 بازدید | 10 پست

سلام بر همه دوستان محترم

سوال من در مورد ازمایش های قبل از ازدواج هست .می خواستم بدونم که چه آزمایش هایی از دو طرف میگیرن.آزمایش ژنتیک هم شاملش میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نه ژنتیک خودتون باید درخواست بدین

از آقا اعتیاد معمولا و کلا کم خونی و تالاسمی و این چیزا

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ازمایش خونه ک ببین خونتون بهم میخوره یانه. ژنتیک و ب میل خودتونه ک اگ بخواین بگیرین یانه

خیلی همو اذیت کردیم بسه دیگ   🏕دلیل حال خوب هم باشیم   درخواست دوستی ندین لطفا🚫

ژنتیک دلت خشه ها ژنتیک یک ازمایش گرونه فقط خون و اعتیاد می گیرن ببین اگه داری فامیلی زدواج ی کنی جون عزیزانت از ژنتیک بده الان دو تا دوستام هستن فامیلی ازدواج ردن ر دو هم بچه مشکل دار دا اوردن یکیش که با چن عل خوب شد مشکل تو پاش بود که کج بود اون یکی که یک مشکل نادر ژنتیکی دار که ١٢ سال طول کشید بفهمن چیه بچه سر ت پا کلی مشکل داره دستم ذره ذره اب شد همش می گه چرا اینکار رد چون فامیلشونم مشکل داشته

2714

از زن ازمايش ادرار فقط 

از مرد خون و ادرار 

اگه مرد تالاسمي داشته باشه از زنم ازمايش خون ميگيرن اگه زن تالاسمي نداشته باشه ميتونن ازدواج كنند 

اگه جفتشون تالاسمي داشته باشن بازم ميتونن ازدواج كنن ولي بچشون ممكنه تالاسمي بگيره

اشتباه نكن، نه زيبايي تو، نه محبوبيت تو،مرا مجذوب خود نكرد، تنها آن هنگام كه روح زخمي مرا بوسيدي، من عاشقت شدم

ابان ماه 98 بود رفتیم آزمایشگاه از شوهرم فقط خون گرفت از من فقط ادرار گرفتن چقد بد بود دستشویی هاش در نداشتن یکی هم مامور بود زل زده بود بهمون اصلا حالم بهم خورد تند تند نمیدونم چکار کردم آخه راحت نبودم بعدش واکسن زدن بهم 2 روز کلاس داشتم بعد تموم