2726

من خودم چندتا دلیل دارم اولی اینکه خیلی به شوهر من وابسته ان از نظر مالی و چیزای دیگه همیشه ازمون توقع دارن 😧

زندگانی فکر خود بودن و غافل ز جهان بودن نیست 👧👦👫👬👭💑👪👴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 

چون تا موقعی که به دردشون میخوردمو کلفتشون بودم به به چه چه میکردن

الان که دیگه وقت ندارم انگار نه انگار وجود دارم

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2728

من که عاشقشونم.... یکی از یکی ماه تر و مهربونتر... مادرشوهر و خواهرشوهرمم که فرشته.... برادر شوهرم رفیقمه... پدرشوهرمم که پایه شطرنج و تخته نرد و پیاده روی و خریدمه... 

با چراغی همه جا گشتم و گشتم در شهر....هیچکس، هیچکس اینجا به تو مانند نشد.... هر کسی در دل من جای خودش را دارد....جانشین تو در این سینه خداوند نشد⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
من که عاشقشونم.... یکی از یکی ماه تر و مهربونتر... مادرشوهر و خواهرشوهرمم که فرشته.... برادر شوهرم ر ...

گفت اونایی که متنفرن بیان

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
از خودش خانوادش شهرش همه چیزش متنفررررم

ای وای منم جدیدا انقدر که از خانوادش بیزارم داره روی رابطه با خودشم تاثیر میزاره از خودشم داره بدم میاد 😕

زندگانی فکر خود بودن و غافل ز جهان بودن نیست 👧👦👫👬👭💑👪👴
من متنفر بودم و کلا قطع رابطه ایم...ولی از اینم ناراحتم..شوهرم خیلی تنهاست

دقیقا

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

میان چند ماه اینجا می مونن کلی خونمو بهم می زنن من میرم یه کیف آریشم تو تاخچه باشه کل روستا آبرومم می برم متنفرممم

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد
2706