2733
2734

دیروزمادرشوهرم اومد یه حرفایی زدکه ناراحت شدم ومنت سرمون گذاشت نتونستم جوابشوبدم ده ساله عروسشونم هردفعه چیزی گفت توخودم ریختم وچیزی نگفتم ولی ایندفعه به شوهرم گفتم میخوام برم باهاشون حرف بزنم بگم چرااین حرفاروزد ناراحت شدم ولی نمیتونم میدونم اگه برم گریه ام میگیره مادرشوهرمم یه آدم جنگیه کلا باهم سرجنگ داره وبحث میکنه وهم اینکه  جذبه داره ازش میترسم ولی میخوام برم شوهرمم پشتمه چکارکنم گریه ام نگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید همونموقع حرف میزدی ن الان دیگ ب درد نمیخوره.منم مشکل تورودارم خیلی ضعیفم سریع گریم میگیره وقتی شروع کردی حرف زدن باهاش خودتو بزار جای یه شخصیت مقتدر فک کن کلی ادم دارن نگات میکنن

2738
باید همونموقع حرف میزدی ن الان دیگ ب درد نمیخوره.منم مشکل تورودارم خیلی ضعیفم سریع گریم میگیره وقتی ...

مادرشوهرم زوره هرچی بگم حرف خودشومیزنه میخوام برم روبروپدرشوهرم بهش بگم

ول کن گله و بهانه فقط شخصیت آدمو میاره پایین اکه همون لحظه جوابی داشتی بده برای هرچیزی ولی بعد از ات ...

ولی ایندفعه بدجورناراحتم نمیتونم باهاش کناربیام دیروزم میخواستم برم بهش بگم ولی خواهرشوهرم پیشش بود

ولی ایندفعه بدجورناراحتم نمیتونم باهاش کناربیام دیروزم میخواستم برم بهش بگم ولی خواهرشوهرم پیشش بود

جواب آماده کن ایندقعه بحث پیش اومد بگو اینطوری بعد اینکه یچیز گذشته بری قبرستون کهنه بشکافی فقط خودتو ضایع میکنی دیگه از ما گفتن بود خواه پند گیرخواه ملال