2733
2734
عنوان

بیاین دور هم رژیم بگیریم و به هم انگیزه بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 139 پست
اصلا پروانه زدن طناب زدن برای شما خوب نیست بزارید براتون  اپیکیشن  میفرستم خیلی بهتون کمک ...

ممنون از راهنمایی هاتون

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت این پیجی که من طبق اون دارم پیش میرم عالیه ونتیجشو هم دارم میگیرم  دکتر  دیوید خوا ...

اینستا ندارم گلم 

قربونت این پیجی که من طبق اون دارم پیش میرم عالیه ونتیجشو هم دارم میگیرم  دکتر  دیوید خوا ...

اصولا غذا هام کم چرب و کم نمکه

ولی عاشق شیرینی جات هستم که فعلا کنسله 

قند و شکر هم به طور مستقیم اصلا مصرف ندارم

2731
اصولا غذا هام کم چرب و کم نمکه ولی عاشق شیرینی جات هستم که فعلا کنسله  قند و شکر هم به طور مس ...

هم دردیم گلم همون طور که برای اون خانم توضیح دادم شما هم میتونید  گاهی اوقات کم از محصولات رژیم و کم گالری مصرف کنید 

هم دردیم گلم همون طور که برای اون خانم توضیح دادم شما هم میتونید  گاهی اوقات کم از محصولات رژیم ...

واقعا ممنونم 

خانواده مادریم دیابت دارند و خانواده پدریم فشارخون من خیلی رعایت میکنم

آخه مادر به خاطر دیابت تو سن 57سالگی شبیه پیرزن 90ساله بود رحمت خدا رفت 😳😢

واقعا ممنونم  خانواده مادریم دیابت دارند و خانواده پدریم فشارخون من خیلی رعایت میکنم آخه مادر ...

الهی عزیزم متاسف شدم خدا بیامرزشون  بقول یه پزشک که میگفت ما مردم ایران خیلی تغذیه و روش خوردو خوراکمون اشتباه هست 

مثلا یکشنبه هم شیرینی میخوریم هم برنج هم نون هم خورشت چرب و چیلی و سرخ کردنی هم شکلات وووووو 

ما اگه مثلا بگیم امروز  نون خامه ای خوردیم  دیگه رعایت کنیم 

بزاریم برای فردا خوراک پر کالری دیگه رو مصرف کنیم به این وضع چاقی و بیماری دچار نمیشیم 

2738
الهی عزیزم متاسف شدم خدا بیامرزشون  بقول یه پزشک که میگفت ما مردم ایران خیلی تغذیه و روش خوردو ...

دقیقا همینه 

من با این برنامه کالری شمار مانکن فهمیدم چقدر نسبت به بدنم و سلامتیم بیتوجه بودم

و چیزای پرکالری الکی میخوردم

دقیقا همینه  من با این برنامه کالری شمار مانکن فهمیدم چقدر نسبت به بدنم و سلامتیم بیتوجه بودم ...

سلام عزیزم من مانکن نسب کردم میخوام لاغربشم بیاباهم پیش بریم فقط من ترازوندارم بایدبخرم...قدم ۱۶۰ وزنمم ۶۳...شکم وپهلودارم حلقه هم زدم بخرم...ازاین مانکن چیزی سردرنمیارم فقط

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
سلام عزیزم من مانکن نسب کردم میخوام لاغربشم بیاباهم پیش بریم فقط من ترازوندارم بایدبخرم...قدم ۱۶۰ وز ...

سلام 

کد دعوت هم زدید؟

باید وزن الان و وزن دلخواهت رو ثبت کنی

یکم باهاش بازی کنی یاد میگیری آسونه 

هرجا هم سوال داشتی بپرس

سلام عزیزم من مانکن نسب کردم میخوام لاغربشم بیاباهم پیش بریم فقط من ترازوندارم بایدبخرم...قدم ۱۶۰ وز ...

دوست داری چند بشی؟

سلام  کد دعوت هم زدید؟ باید وزن الان و وزن دلخواهت رو ثبت کنی یکم باهاش بازی کنی یاد میگیری ...

وزن الانمو ووزن هدفو کجاثبت کنم؟؟؟

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
دوست داری چند بشی؟

دوس دارم ۵۵ بشم ۶_۷کیلواضافه وزن دارم اندامم خوبه ولی شکم وپهلوافتضاح

2706