2733
2739
عنوان

پدر و مادرها و انتظاراتشون😑

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 58 پست
نه

الان زندگیت بدون بچه بی دوامه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخ  ای امان  این مسیر دوسویه س جان دل  یه کم خوبی کن چون  یه کم خوبی دیدی ...

اره  منم میگم خوبی کنیم محبت کنیم

ولی  باید قدر بدونن اونا هم  رنگ و لعاب زندگیشون به خاطر وجود بچه هاشونه

بعضی پدر و مادرا ناشکرن متاسفانه قدر نمیدونن

خودتونم پدر و مادر خواهید شد منتظر این رفتار باش.

پدر و مادر اگر جون آدم و هم بخوان باید داد چون وجوشون نعمته. هیچ وقت اینجوری نگو دلشون میشکنه. اگر با مهربونی باهاشون رفتار کنی اصلا اذیتتون نمی کنن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
ببخشید اگه ما نبودیم زندگیشون پوچ و بیهوده بود ما لطف کردیم به زندگیشون معنا دادیم وگرنه اجاقشون ک ...

به زندگیشون معنا دادیم درست اما الان اونا به ما نیاز دارن بابت این معنا دادنه کلی سختی کشیدن،کلی عذابشون دادیم،خیلی وقتا خودشون نداشتن بخورن و بپوشن ولی برا ما کم نذاشتن،هر زمان مریض شدیم کلی استرس و نگرانی به جونشون انداختیم کلی گریه کردن تا حال ما خوب بشه،چقدر به خاطر ما به دیگران التماس کردن خودشونو کوچیک کردن که ما بزرگی بدست بیاریم،باید قدردان اونا باشیم چون روزی همه اینا برا خودمونه

الان زندگیت بدون بچه بی دوامه؟

بی دوام نیست ولی خب بهتر میشه اگه بچه بیاد 

شور و نشاطتش بیشتر میشه

آدم امید به زندگیش بیشتر میشه

دلیل اصلی ازدواج همینه دیگه وگرنه ازدواج معنا پیدا نمیکنه تا چن سال زن و شوهر زل بزنن همو ببینن

خودتونم پدر و مادر خواهید شد منتظر این رفتار باش. پدر و مادر اگر جون آدم و هم بخوان باید داد چون ...

من خودم آدمی هستم که احترام و واجب می دونم جایگاه فرد رو هم در نظر قرار میدم ولی مادر من انتظارات و حرفای عجیب میزنه مثلا میگم خونم و  وسایلاشو جابه جا کردم میگم برای چی که چی بشه نمیدونم چرا حسادت میکنه؟

2738
وا  یه چیز واضحه دیگه تا ۱سال بعد ازدواج بچه دار نشدن دعوا داشتن سر این موضوع و میخواستن جدا ...

🙂ن گلم خاست اراده خداونده ..سرنوشت آدما از قبل نوشته شده ..ینی همین شمای زبون دراز 😁تو این سرنوشت بودی ..خداست که میگه چی کجا باشه وگرنه بنده هاش کاره ای نیستن..حالا بعضی پدر مادرا هستن یکم بی عقلن کارایی میکنن فرزندان دوس ندارن .که باید آوم احترامشون نگه داره مجبوره چون پدر مادرش هستن ..

خانمی به یه روحانی تو تلوزیون نامه فرستاد..رواحانیه مجری بود ..خانمه گفت ..پدرم شهید شدن و من و برادرم ۳ و چهار ساله بودیم ..مادرم مارو رها کرد و رفت ما پیش مادر بزرگ (پدری)بزرگشدیم ..الان ازدواج کردم برادرم هم ازدواج کرده ..ولی الان که ما غرق خوشی هستیم سر کله مادرم پیدا شده و هر دفه من مجبورم پول بهش بدم و بهش برسم ..

ولی خسته شدم جلو شوهرم خجالت میکشم گذشته مارو ول کرد رفت ..و ازین حرفا ..

رواحانیه گفت:حتی اگه تمام بدی های دنیا رو در حقت کرده باشه بازم وظیفه شماست بهش برسی ..اون دردکمر موقعه زایمان که شما بدنیا بیای تمام استخان هات از هم باز بشه و فریادت رو ملائکه بشنون بخاطر اون چند دقیقه شما وظیفه داری ..یه خونه براش تهیه کنین ماهانه هم پولی بهش بدین .و بهش مواقعی سر بزنین ..ینی مجبورین .چون مادرتونه ..

خدایا دلم خیلی ازت گرفته
من خودم آدمی هستم که احترام و واجب می دونم جایگاه فرد رو هم در نظر قرار میدم ولی مادر من انتظارات و ...

نمی دونم شاید بعضی وقتا مادرا بد رفتار میکنن. انشاالله که خدا بهشون سلامتی بده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
بی دوام نیست ولی خب بهتر میشه اگه بچه بیاد  شور و نشاطتش بیشتر میشه آدم امید به زندگیش بیشتر ...

من خودم آدمی هستم که بچه رو لزومی برای زندگی نمیدونم و اصلا هم فکر نمیکنم بچه برای دوام زندگی و نشاطه ادمی ازدواج میکنه که برای خودش خانواده تشکیل بده خانواده هم فقط به بچه مربوط نمیشه

مثلا الان من دیروز از عید تا حالا زیر و رو خونمون تمیز نکرده بودم الان اومدم خونه مامانم انتظار داره ...

من خودم بدون اینکه مامانم بگه اینکارارو براش انجام میدم همش میگم هرکاری از دستم میاد براش انجام بدم که روزی حسرت نخورم بگم ای کاش بودی جونمو برات میدادم

واسه خودشون بچه اوردن! وظیفشونه دیگه...پس میدادن همسایه ریدنشو میشست! یعنی چی چون پدر و مادرن برده ...

خوب از قدیم آب مادر شوهر عروس تو ی جوب نمیره  😁😁

عروس رو اگه ببری قله بیاریش نمیگه دستت درد نکنه میگه وظیفته 😆

خدایا دلم خیلی ازت گرفته
2706