2726
عنوان

چقد بده که مردم مااینطورین....

139 بازدید | 8 پست

من دوره امووزش زبان گذاشتم زیرنظر موسسه فارابی

ک هزینه میخواستن و وقرادادشون یکساله هست

وامکانات ازقبیل صندلی ومکان ووایت بردو...بامن واونا۳ ملیون پول درعوض امتیاز مجوز و۲۰ درصدازدوسه تادوره فقط

اینجافقط زبان کاربرد داره ومردم استقبال میکنن که همون ۳ ملیون فقط میگیرن دیگ درصد نمیبرن و

کمتر کسی الان بااین شرایط برای ثبتنام میاد

من انیدداشتم به محض تبلئغ این کلاس خیلی ها بیان این دوره اما کسی نیومد

فکر میکردم بشینم این دوره روبزارم توخونه ودیگ قید ازمون های(مشاوران حقوقی_وکالت)روبزنم

ینی همسرم اینطور دوست داشتن

ولی وقتی دیدم ک بااینهمه پیغام ومعرفی این دوره حتی یک نفرهم جذب نشد گفتم بچسبم ب ازمون هام واستخدام رسمی بشم بهترازاینه که دنبال دوتاشاگرد باشم 

ودراخربگم ک مردم موقع خرید لباس شیکتدین لباس روبرمیدارن وکاری به هزینش ندارن فقط توچشم فامیل تک باشن

ولی برای اموزش بچه هاشون اول قیمت میگیرن و بعد میگن توان نداریم

همین مردم هستن ک  خونه هاشون رو باقشنگترین ظرف ها پرکردن تاچشم فامیل دربیاد

واقعا تصمیم دارم بچه هامو به بهترین نحو اموزش بدم  وبزرگ شدن دغذغه اشون تحصیل علم باشه نه تیپ وظاهر 

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹

درست میگید ولی تحصیل علم هم فقط زبان نیست ...

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
درست میگید ولی تحصیل علم هم فقط زبان نیست ...

کلابرای دوره های اموزشی  بچه هاشون  اهمیتی قایل نیستند فقط برای پوشاک وگوشی

شاید چون روستایی باشین تاثیر داشته باشه🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روستا ک فرق میکنه .اصلا بچه های روستا زبان به کارشون نمیاد .همچنین بچه های شخر هم اکثرا بر  اثر چشم و همچشمیه ک کلاس زبان شرکت میکنند ...ولی اگر تو همون روستا کلاس مثلا خیاطی باشه شاید افراد بیشتری تمایل به شرکت داشته باشن ...هرکجا بسته به موقعیت و نیاز خودش ...و اینم در نظر باید بگیریم ممکنه یک خانواده روستای از پس هزینه های هر کلاسی بر نیاد و همون پوشاک و خوراک رو در اولویت قرار بده

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2728
روستا ک فرق میکنه .اصلا بچه های روستا زبان به کارشون نمیاد .همچنین بچه های شخر هم اکثرا بر  اثر ...

دقیقا

بخاطر همین من گفتم همین انرژی روبزارم پای ازمون خودم تاقبول شم وپیشرفت کنم

عزیزم خیلیا الان از سن پایین بچه هاشون رو کلاس زبان میفرستن اما الان با وضعیت کرونا معلومه کسی نمیاد و اینکه خب باید صبر داشته باشی تا مشهور بشی و کارت راه بیفته انتظاراتت زیاده عزیزم 

عزیزم خیلیا الان از سن پایین بچه هاشون رو کلاس زبان میفرستن اما الان با وضعیت کرونا معلومه کسی نمیاد ...

خب میدونین من شروع کار روبلد نبودم والان موقعیت درستی نبود

بهتره فعلا زوازمونام تمرکز کنم تاکروناتموم بشه