2703
2553
عنوان

تهمت...

| مشاهده متن کامل بحث + 901 بازدید | 75 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اون که مطمئن باش یه روزی تاوان میده.

ببینم اگه یه روزی یه سگ تو خیابون پارس کنه از دستش ناراحت میشی.

ببین حرفاش برات در حد همین باشه .

شماره تلفنت رو عوض کن و فقط واگذار کن به خدا.

بعدش تموم میشه همه چیز

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

بچها راست میگن

برو شکایت کن

اعاده حیثیتِ چیه. من نمیدونم

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
2456
ای وااااای می خواستین عقد کنیین گذاشت رفت؟ سر چی آخه؟؟؟ 

بله ، داستانش مفصله تو تاپیک های قبلم هست من ده سال با همه چیش ساختم ولی درست لحظه ای که اون باید از من حمایت میکرد بهم خیانت کرد و رفت با اون خانوم ...

2714

اگ دنبال دردسر نیستی شمارت رو عوض کن و بسپارشون ب خدا

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

خب برو شکایت کن بخاطر تهمتی که زده اونا ازت یه پرینت میگیرن ببینن  بشوهرش تماس نگرفتی ثابتشه نگرفتی شکایت که کنی میتونی پدرشو دراری تا یاد بگیره تا تقی به توقی میخوره شوهرش باهاش بد میشه زنگ نزنه به مردم فش کش کنه بگه تو باشوهرمی روانین من یمدل اینطوری داشتم دختره به گه خوردن افتاد 

همون موقع شمارمو عوض کردم باز پیدا کرده شماره ی جدیدمو😢

عریزم خودتو ناراحت نکن مردی که اینطوریه به درد سطل اشغال میخوره فقط ...نماز اول وقت بخون با خدا درد و دل کن ی چله زیارت عاشورای حق شناس بگیر خدا جواب کار شون رو بده تو ببینی 

2706