2733
2734

این دوستم هفته 12 بارداری و خودارضایی میکنه هر چی بهش میگم نکن این کارو زایمان زود رس میاره گوش نمیکنه میگه دست خودم نیست بعد 7 سال باردار شده میگم دیوونه تو برو خداروشکر کن که باردار شدی خیای ها در حسرت بچه دار شدن هست ولی گوش نمیده خیلی براش نگرانم شوهرش به خاطر ترس اینکه به بچه اسیب بزنه نزدیک نمیشه 😞😞😞😞چجوری حالیش کنم براش بده میگه من با چند دکتر مشورت کردم گفتم عیبی نداره 😐 راه حل بدین شاید از خرشیطون اومد پایین.

هر چی خدا بخواد همون.میشه😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو بچه رو سقط کنه راحت به عیش و نوشش برسه همچین کسی لیاقت مادر شدن نداره 

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

راه حلش شوهرشه وقتی دکتر منع نکرده چه اسیبی میخواد برسه بهش که زنش خودارض ایی کنه خوب رابطه برقرار کنه 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

بزرگترین اشتباه رو همون شوهرش میکنه که اخ تو هفته ۱۲ چه اسیبی  مگراینکه دکتر گفته باش 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
2738
بزرگترین اشتباه رو همون شوهرش میکنه که اخ تو هفته ۱۲ چه اسیبی  مگراینکه دکتر گفته باش

همینو بگو من خودم هفته 29 هستم ولی تا قبل اینکه بگه سرکلاژ بشم رابطه داشتیم بعدش قطع کردیم که خدایی نکرده اتفاقی نیفته

هر چی خدا بخواد همون.میشه😉

ویارو اینا نداره معمولا زن حامله اون اوایل اینقدرحالش بده به چیزی که فکر نمیکنه رابطه و ایناست

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2706