2737
2734
عنوان

نهمیا دهمیا بیاین+نظرسنجی

140 بازدید | 11 پست

مرسی اومدین😊❤

تعداد رای : 21
نظرسنجی
ریاضی فیزیک
3
14%
تجربی
14
66%
انسانی
3
14%
فنی یا کاردانش
1
4%
یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

یازدهمم😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یازدهمم😁

عیب نداره تو هم نظر بده😁❤

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2731
فنی کامپیوتر میخونم😍😍😍

وااای منم دارم میرم ریاضی به هدف کامپیوتر😍

عیب نداره تو هم نظر بده😁❤

مرسی😂😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
وااای منم دارم میرم ریاضی به هدف کامپیوتر😍

خوبه موفق باشی

ولی فنی میرفتی از پایه قوی بودی😊😊😊

من الان طراحی وب و اینا یاد دارم‌ شما تازه دانشگاه c# میخونی

تک فرزندی ک دوست نداره از تک فرزندی در بیاد😁😌  فرفری مامان بابامم 💕
2738
خوبه موفق باشی ولی فنی میرفتی از پایه قوی بودی😊😊😊 من الان طراحی وب و اینا یاد دارم‌ شما تازه دا ...

آره میدونم منم به دلایلی رفتم ریاضی

من ریاضی رو خیلی دوست دارم و شهری که ما زندگی می کنیم فنی نداره فقط کاردانش داره که کاردانشم هیچی یاد نمیدن

آره میدونم منم به دلایلی رفتم ریاضی من ریاضی رو خیلی دوست دارم و شهری که ما زندگی می کنیم فنی نداره ...

ن ن کاردانش نرو عزیزم

موفق باشی گل گلی💕

تک فرزندی ک دوست نداره از تک فرزندی در بیاد😁😌  فرفری مامان بابامم 💕
ن ن کاردانش نرو عزیزم موفق باشی گل گلی💕

قربونت بررررم😍🥰😘❤