2737
2734
ممنون بابت انرژی خوبی که بهم دادی

من خودم حدود دوسال قرص جلوگیری میخوردم اثر گذاشته بود تخمک هم نداشتم.حالا نمیدونم مدلش چی بود که تنبلی نداشتم اما تخمک هم نداشتم.9تا آمپول هاش ام جی زدم و خداروشکر الان پنج ماهم تمومه.برات بهترینا رو آرزو دارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم حدود دوسال قرص جلوگیری میخوردم اثر گذاشته بود تخمک هم نداشتم.حالا نمیدونم مدلش چی بود که تنب ...

انشاالله هر دوتون سلامت باشید منم دعا کن من جلوگیری نکردم قرص هم نخوردم برا جلوگیری ولی پریود نمیشدم که الان دو ماهه داره منظم میشه توکل به خدا

2731
[QUOTE=145317810]یه حلوای بارداری تو همین نینی سایت دستورش بود بعضی ها گفته بودن نتیجه داده.خودمم او ...

خوردم اما خب آمپول هم زده بودم بیشتر تاثیر آمپول بود.اما خب حلواش با گیاهان گرم بود و باعث میشه محیط رحم گرم بشه و شانس باروری بیشتر.بخور عزیزم ضرر که نداره مقوی هم هست.حتی به شوهرت هم بده بخوره روزی دو سه تا قاشق

2738
خوردم اما خب آمپول هم زده بودم بیشتر تاثیر آمپول بود.اما خب حلواش با گیاهان گرم بود و باعث میشه محیط ...

آهان من دکترم گفت به خاطر ضخامت کم رحمت نمیتونم آمپول بدم آمپول فقط ویتامین میده