2733
2734
عنوان

بچه دوم

210 بازدید | 14 پست

خانوما کسی بوده جنسیت بچه اول و دومش یکی باشه 

این دوتاباهم مقایسه میشن؟توسط اطرافیان

یاممکنه هنه فقط به اولی توجه کنن؟

یاشوهراتون فقط اولی رو دوس داشته باشه؟

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه دعا کنید منم باردار بشم؟ یک ساله منتظرم

برات سوره کوثرخوندم به حق کوثر خدابهت بچه صالح و پربرکتی بده❤

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
منم دوست دارم حامله شم

انشالله

2738

منم دوتا دختر دارم دوست داشتم یه دختر یه پسر داشته باشم ولی دوتا خواهر خیلی خوبه هم واسه پدر و ممادر هم واسه خودشون همسرم دختر کوچیکمو خیلللللی دوست داره نفسش به اون بنده الان سومیو که پسره باردارم ولی همسرم مدام میگه دختر بجه دوست دارم عاشق دختره

منم دوتا دختر دارم دوست داشتم یه دختر یه پسر داشته باشم ولی دوتا خواهر خیلی خوبه هم واسه پدر و ممادر ...

عزیزم سلامت باشن وتوراهیت سالم بدنیا بیادحالامن دوتاپسرداشتم سومی خداخواسته باردارشدم ودخمله شوهرم انقدردخملشو دوست داره نفسش به نفسش بنده میگه دخترخیلی شیرینه تازه دوماهشه 😍

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
عزیزم سلامت باشن وتوراهیت سالم بدنیا بیادحالامن دوتاپسرداشتم سومی خداخواسته باردارشدم ودخمله شوهرم ا ...

ایشالا خدا بچه هاتو حفظ کنه خداییش دختر بچه خیلی شیرینتره حالا بزار کمی بزرگتر بشه میفهمی چی میگم

2706