2737
2734

چند وقت دیگه تولدشه خودش گفت فلان چیزو برام بخر دیروز بهش گفتم اگه دوست دارید بیاید بریم باهم هم یکم تاب بخوریم هم کادوتو بگیرم نهارم خونه مامانم دعوت بودیم بعد گفت باشه اگه صبح بیدار شدیم میایم صبح یبار زنگش زدم جواب نداد بعد خودش زنگ زد گفت نمیادو هیچی دیگه با شوهرش کلی دعوا کردنو به همه زنگ زدن حالا همه جا تقصیرو انداخته گردن من نهارم نیومدن خونه مامانم لانم بلاکم کرده من بزرگتر از اونم واقعا نمیفهمم چرا هر بار رفتارشو میبخشم باز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوددرگیری داره؟؟؟؟؟به تو چه؟

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4679126&slug=برای-هم-دعا-کنیم-هر-کس-حاجتی-داره-بفرمایید&postId=145313234

من و خواهرم هر دو جاری هستیم.و هر دو مشکل داریم برای بارداری..لطفن با دلای پاکتون برامون ‌دعا کنید..ممنونم❤توی تلگرام کانالی هست به اسم @مشاور ریحانه بهشتی،مشاوره رایگان داره امیدوارم همه بهش یه سری بزنید😊توی تاپیکام ۲ تا تست شخصیت شناسی عالی دارم..امتحان کنید😊
2738

یا یک عالمه از ماجرا روسانسور کردین و تعریف نکردین یا خواهر و شوهر خواهرتون کلا تعادل روانی ندارن!!!!!!!!!!

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
تاب بخورید تو این شرایط پارک نرو سنتم که بالاس تاب خوردنت چیه دیگه

کی گفت رفتیم پارک؟همینجوری با ماشین یه تاب خوردیم بچه کوچیک دارم نمیشه که خودمو زندانی کنم 

2706